Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Pratik kaş alma yöntemi! Meskende kaş nasıl alınır? Kaş almanın püf noktaları…

Pratik kaş alma yöntemi! Meskende kaş nasıl alınır? Kaş almanın püf noktaları…

Yüzde bulunan tüm organlara mana katan ve mimikleri oluşturan kaşın formu çok kıymetlidir. Bazen kaşı alırken yapılan günahlar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Ekseriyetle kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda hanede müddette düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız metne göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın formunu bozmadan konutta kaş alma prosedürü yalnızca sorucvp.net’da!

HABERE ILIŞKIN MEDYA İÇİN TIKLAYIN

Meskende kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir süreçtir. Velev yapılan bir araştırmaya nazaran hatunlar meskende alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma biçimi sairdir. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan ötürü kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Pekala konut kaş nasıl alınır? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaş almanın en gerçek devri banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için sıradana orantıyla daha az acır daha çabuk çekilecektir. 

Kaşlarınızı alırken gereksiniminiz olan yalnıza 3 materyal vardır. Kaş tarağı, cımbız ve ayna..

Kaşlarınızın doğal halini bozmak istemiyorsanız kesinlikle tarakla onarlı yukarı ve dışa yanlışsız uzama tarafında tarayarak işe başlamalısınız. Akabinde göz kapağınızın üst kısmına gelen kaşlarınızı cımbız yardımıyla alabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıdan başlayarak yavaşça yukarı hakikat devam edip, kaş formunuza entegrasyonlu olmayan kaşlarınızı uçlarını kesin.

KAŞ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Bir kaşınızı fazlaca aldığınızı düşünüyorsanız gayrısını de ona benzetmeye sakın çalışmayın. Bu durumda incecik bir kaş elde edebilirsiniz.

2- Kaşlarınızı duştan evvel almayın. Zira sıcak duş gözeneklerin açılmasını sağlayıp acımasını önler.

3- Kaşlarınızı sakın her gün almayın. Düzgün uzaması ve kış köklerinizin ölmemesi için biraz vakit geçmesini bekleyin.

4- Kaşlarınızın daha kalın görünmesi için şayet kaşlarınızın ortası açıksa uç kısımları kısaltarak kalın kaş elde edebilirsiniz. Ama kaşlarınız seyrekse bu uygulamayı yapmamalısınız.

Yorum Ekle