Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Porsche Dizaynlı AOC Q27T1 Monitör Satışta

Porsche Dizaynlı AOC Q27T1 Monitör Satışta

Bu yıl birinci kez duyurulduğundan beri, dizayna ehemmiyet veren kullanıcılar, Studio F. A. Porsche tarafından tasarlanan AOC Q27T1‘i masalarına koyabilecekleri anı iple çekiyorlardı. İşte o an, ahir geldi çattı. QHD çözünürlüklü IPS panele, sıfır çerçeveye, nitekim üç taraftan da çerçevesiz dizayna ve eşsiz bir ayağa sahip 68.6 cm’lik (27 inç) monitör, gerçek bir sanat ürünü ve işi keyfe dönüştürüyor.  

Canlı tasarım, ileri görüşlü asimetri

Q27T1 asimetrik ayağın benzersiz tasarımı, monitörün tartısını harika biçimde dengelemek için, monitörün içindeki kuvvet dağılımını mantıklı formda izlemesi ile şaşırtıyor. Tasarım, monitörü tarafında tutan sofistike yapısal mühendisliği vurgulayarak modeli bir mealde çağdaş bir heykele dönüştürüyor.  

Üç taraftan da çerçevesiz bu ekran, sıfır kenar tasarımı ile soldaki ve sağdaki çerçeveyi panelin ardında saklayarak ekranın sahiden çerçevesiz olmasını sağlıyor. Alt çerçeve, parlak bir kaplama ile güçlendirildi; kavisli, mat art tarafı ise monitörün arı dizaynını vurguluyor. Q27T1’in giriş çıkış portları bir kapağın altında saklı halde, çıkan kablolar için sadece küçük bir açıklık demek. İşte bu, umumi zarif görünümünü güçlendiriyor. Velev profesyonel velev mesken tasarrufuna yönelik olsun, tasarım tutkunları bu ekranın masalarında taraf almasından mutlaka keyif alacaklar.  

Yalnızca dış görünüş değil

AOC Q27T1, mükemmel renk reprodüksiyonu ve geniş görüntüleme açıları sağlayan 27 inçlik bir IPS panele sahip. Parlaklık engelleyici kaplama ile birleşen Quad HD çözünürlük (2560 x 1440 ) kusursuz, keskin imajlar sunuyor. Üstelik, ekran NTSC’nin %90’ını ve sRGB renk yerinin da %107’sini kapsayan geniş bir renk gamı ve 350 nit, bir numara sınıf bir parlaklık da sunuyor. İki HDMI ve bir DisplayPort soketi ile donatıldığı için, geniş yelpazede bir çok cihaza bağlanabilir.  

AOC’nin Q27T1 modeli, Kasım 2019‘da 369 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle