Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PlayStation 5’te Samsung’un da İmzası Olabilir!

PlayStation 5’te Samsung’un da İmzası Olabilir!

Sony’nin gelecek nesil oyun konsolu için heyecan nispeten artmış durumda. Her ne kadar daha PlayStation 5’in piyasaya çıkması için 1 sene kadar olsa da, yeni konsol hakkında heyecan dorukta. Şu ana kadar hakkında çok sayıda sızıntı ve haberle karşılaştığımız PlayStation 5, tanıtılana kadar da bu haberlerle gündemi meşgul etmeye devam edecek pek natürel. PS5 için yeni gelen haber ise, oyun konsolunun depolama ünitesine yönelik.

Güney Kore teknoloji devi Samsung, Tokyo’da düzenlenen SSD Forum 2019‘a mesken sahipliği yaptı ve aktiflikle elbette yeni SSD tahlilleri üzerine konuştu. Yeni NVMe SSD’leri üzerinde çalıştığını söyleyen Samsung, sunumda oyun konusuna da mahsusen vurgu yaptı.

SSD’lerin oyuncular ve oyun performansı için ne kadar değerli olduğunu donelerle sunumda anlatan , her ne kadar direkt olarak PlayStation 5’in ismini kullanmasa da, slaytlarından birinde “2020 yılı oyun konsollarında SSD çağı olacak” biçiminde vurgu yapınca, akıllara elbette bir anda PS5 geldi. bu yerde olmak isteyebilir ve muhtemelen de iki şirket bir iş birliğine gidecek. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Yorum Ekle