Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PlayStation 4 Satışları Patladı!

PlayStation 4 Satışları Patladı!

Başarılı bir tatil periyodu sonrasında Sony Interactive Entertainment (SIE), bugün yaptığı açıklamayla PlayStation Network’ün (PSN) Aralık 2019 aylık etkin kullanıcı sayısının 103 milyona ulaştığını, bunun da oyuncuların yerküre umumunda PlayStation tekliflerini beğendiğini gösterdiğini açıkladı. Ayrıyeten PlayStation 4 (PS4™) konsol satışları da yerküre çapında 106 milyon adedi geçerken, PS4 oyunlarının 31 Aralık 2019 itibarıyla hem PlayStation Store (PS™Store) hem de fizikî kanalları üzerinden 1.15 milyara ulaştığı duyuruldu.

SIE Yönetici ve CEO’su Jim Ryan, “Milyonlarca PlayStation hayranının, cümbüş deneyimleri için PS4’ü seçtiğini görmekten ötürü çok mesudum. Bu muvaffakiyet, 1994’ten beri hayranlarımızın ve iş ortaklarımızın destekleri sayesinde gerçekleşebildi ve bunun için herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz daima olarak PlayStation VR üzere yenilikçi eserler ortaya çıkarıyoruz, ki bu arada PlayStation VR satışları da 5 milyon adedine ulaştı*4. PlayStation ekosistemine ekleyeceğimiz, çok daha çokça yeni parti deneyimi bulunuyor ve bunları hayranlarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz,” açıklamasını yaptı.

SIE WWS, 7. yılına giren PS4 sisteminin hadleri zorlayacak olan ve çok beklenen The Last of US Part II ve Ghost of Tsushima*5 üzere oyunların oyuncularla buluşmasını sağlayacak. SIE, başkaca iş ortakları tarafından hazırlanan mükemmel oyunların ve benzersiz deneyim yaşatan bağımsız oyun stüdyolarının oyunlarının da dağıtımına odaklanacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle