Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PlayerUnkown’s Battlegrounds, PC İçin de Klanları Getiriyor

PlayerUnkown’s Battlegrounds, PC İçin de Klanları Getiriyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds en son güncellemesini şimdi yayımladı gelgelelim geleceğe bakan olgu madencileri, Battle Royale oyununun bir sonraki PC sürümünde gelebilecek bir özelliği şimdiden bulmuş durumdalar: Klanlar.

Menşe malumat, PUBG topluluğunda epey etkin olan ve daha evvelki sızıntıları ile de yanlışsız haber sunmuş olan, düzgün tanınan olgu madencisi PlayerIGN (The Loadout aracılığı ile) tarafından sunulmakta. Çeşitli evraklarda bulunan haberlere nazaran PlayerIGN, bir klan içerisinde 20 şahsa sahip olunabileceğini, klan isimlerinin 2 ve 15 karakter arasında ve daha kısa etiketlerin 2 ve 4 karakter arasında olacağını buldu. Ayrıyeten klanlar ücretsiz da olmayacak. Görünene nazaran bu sisteme eklenmiş 5000 BP fiyatı bulunuyor ve bu ecrin klan heyetimi için olacağı kestirim edilebilir.

Başkaca evraklarda bir çeşit “geçmiş” ve “yeni alınanlar” elementlerinin de sistemde taraf aldığı gözüküyor ve bu da oyuncuların, kendilerini bir klana kabul ettirmek için oyun istatistiklerini sunmaları gerekebileceğini gösteriyor. Fakat bu sistemin tam olarak nasıl çalışacağı şimdi değil.

PlayerIGN, oyunun Liderlik Sıralaması’nda bir “klansız” etiketi bulmasının üzerine klan sisteminin oyunun yeni noktalı modunun bir modülü olabileceğini öneriyor.

Klanların oyunun mobil sürümüne bir yıldan bir vakit evvel eklendikleri düşünülürse, birebir ya da emsal bir sistemin PC ve konsol sürümlerine de taşınması güçlükle bir kestirim değil. Lakin bunların ne devir eklenecekleri (ve velev eklenip eklenmeyecekleri) şu anda kesin olarak bilinmiyor. de oyuncuların şimdiden bir isim listesi, slogan ve üyeler için hazırlık yapmalarında yarar olabilir.

Yorum Ekle