Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Photoshop for iPad’e Kıymetli Yenilikler Yolda

Photoshop for iPad’e Kıymetli Yenilikler Yolda

Adobe, iPad’deki Photoshop’un itibarını yeni ekleyeceği işlevler ile kurtaracak. Pratiğin birinci halinin, masaüstündeki Photoshop’un kısıtlı bir taklidi olduğu tefsirleri yapılmıştı.

Firmanın yeni paylaştığı yol haritasında, daha evvel kelamı verilen Lightroom entegrasyonu bulunuyor. Pratik, 2019’un sonu itibariyle yapay zeka destekli özne seçme aracını alacak. Böylelikle pratiğin iPad sürümü, eksikliği hissedilen işleve kavuşmuş olacak. 2019’da gelecek işlevlerden bir gayrısı, bulut evraklarında yapılan geliştirmeler olacak. Bu sayede Photoshop’un pratik ve masaüstü sürümleri arasında kaydedilen dokümanları yükleyip indirmek, eskisinden daha süratli olacak. 2020’nin ortalarında gelecek yenilikler ise tatbikin potansiyelini ortaya çıkarmaya başlayacak.

Adobe, tıpkı anda yumuşak ve sert kenarları olan nesneleri seçmeyi kolaylaştıran “2020’nin birinci yarısında” Refine Edge fırçasını pratiğe ekleyecek. Bu vakit dilimi içerisinde “retouching” araçları da güzelleştirilecek.

Tahminen de en değerli yenilik, 2020’nin ortasında gelecek Lightroom bütünleşmesi. Bu sayede Lightroom’dan gelen raw fotoğraflarını Photoshop’ta işlemek mümkün olacak.

Yorum Ekle