Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Photoshop Camera Fotoğraflarınızı Sizin Alanınıza Düzenleyecek

Photoshop Camera Fotoğraflarınızı Sizin Alanınıza Düzenleyecek

iPad’de tam donanımlı bir PhotoShop’u çalıştırmak mümkün olabilir, gelgelelim Adobe yeni yazılım duyuruları yapmaya devam ediyor. Yapay zeka destekli yeni Photoshop Camera, 2020’nin başında iOS ve Android için indirmeye sunulacak.

Yeni tatbik, Photoshop’un “özne seç” üzere kimi işlevlerinde kullanılan Sensei teknolojisinden faydalanıyor. Pratiğin maksadı, Photoshop üzere bir yazılımın inceliklerini öğrenmenize gerek kalmadan onun birtakım düzenleme yeteneklerinden faydalanmanızı sağlamak. Photoshop Camera, Photoshop Express üzere pratikler kadar güçlü olmasa da, güçlü otomatik düzenleme işlevleri sunduğunu argüman ediyor. Örneğin tatbik, çektiğiniz fotoğrafın tipini algılayabiliyor (portre, yatay, selfie gibi) ve gerekli düzenlemeleri fotoğrafı çektiğiniz sırada uygulayabiliyor.

Tatbik, Photoshop’un tam sürümü üzere dinamik aralık, tonalite ve yüz nahiyelerini algılayıp, ince ayarlamalar yapabiliyor. Photoshop Camera’nın yaptığı değişiklikleri elbette kabul etmek zorunda değilsiniz, bu durumda orjinal fotoğrafı koruyabiliyorsunuz.

Tatbikin tam sürümü 2020’nin başında , gelgelelim kısıtlı sürümü denemek ve kendi “lenslerinizi” oluşturmak istiyorsanız, Adobe’nin Photoshop Camera ön izlemesine kaydolabilirsiniz.

Yorum Ekle