Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Philips 276C8 Monitörü Piyasaya Çıkıyor

Philips 276C8 Monitörü Piyasaya Çıkıyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD,USB-C’ye sahip Philips Moda 276C8 LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyuruyor. 27 inçlik Quad HD bu monitör, günümüz tüketicisinin bilgisayar başında geçirdiği her saniyenin keyfini çıkarması için gereken her şey ile donatıldı. Şık, çerçevesiz estetiğinden USB-C temasına ve harika manzara kalitesine kadar Philips 276C8, tasarım ve performansın ülkü bir karışımını sunuyor.

Armağanlı tasarım

Tasarım kelam konusu olduğunda, Philips 276C8 hakikaten büyüleyici. Neredeyse hiç çerçevesi olmayan, kenarsız Sıfır Çerçeve görünümü sırf estetik açıdan cazip değil, tıpkı vakitte da daha büyük manzaranın yararını ve daha geniş bir çalışma sahasını sunuyor. Bir yandan da çoklu monitör kurulumlarında pürüzsüz geçişi kolaylaştırıyor. Monitör birebir vakitte inanılmaz ince, yalnızca 6.1 mm kalınlığında ve bütün çalışma ve ömür yerlerinin tüm biçimlerini tamamlayan, alımlı, çağdaş bir görünüm sunuyor. Monitörün ince, şık paneli ve geometrik tasarımı ona, dizaynın ve iş yerküresinin en güzeline verilen, 2018 Dot Tasarım Armağanı’nı kazandırdı.

Görsel bir ihtişam

Philips 276C8 3D grafiklerden, fotoğrafçılığa, sinemalardan ofis pratiklerine ve çok daha ziyadesine kadar göz alıcı imajlar sunan bir seri yenilikçi teknolojiye sahip. CrystalClear QHD 2560×1440 çözünürlük her imgeyi hayata taşıyor. IPS paneli geniş görüntüleme açıları sunuyor ve renk doğruluğunu artırıyor. Ayrıyeten Ultra Wide-Color teknolojisi ile donatılan bu monitör, daha güçlü, daha canlı bir sonuç için sıradışı geniş yelpazede renkler sunuyor. Üstelik oyun hayranları için, bu monitörde ipeksi pürüzsüzlükte, bozulma içermeyen oynanabilirlik için AMD FreeSync™ teknolojisi ve süratli reaksiyon mühleti bulunuyor. Kullanıcıların Philips 276C8 monitörünün keyfini görüşün etkileneceğinden korkmadan çıkarabilmeleri için, monitör birebir zamanda LowBlue Modu ve EasyRead teknolojisi üzere kullanıcıların esenliği düşünülerek hazırlanmış pek çok özellik de sunuyor.

Yalınlık burada başlıyor

Günümüzün çoklu hizmet yürüten tüketicileri için Philips 276C8 yenilikçi özellikler ile donatılmış, güçlü, devir tasarrufu sağlayan bir ortağı temsil ediyor. Bu özellikler arasında göze en çok çarpan, güç teminli USB-C (Power Delivery). Böylelikle kullanıcılar USB 3.2 yüksek süratli done iletiminden yararlanıp yüksek çözünürlüklü imajlar izleyebilir, uyumlu diz üstü bilgisayarlara direkt monitörden güç verip onları şarj edebilir, üstelik bunların tamamı tek bir çevrilebilir USB-C kablosu ile mümkün. Bundan daha yalın ne olabilir ki?

Zarif, ince ve çok taraflı, Philips 276C8 monitörü, Aralık ayında 406 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle