Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Paycell’le Aytemiz’de Yakıta Avantaj Geliyor

Paycell’le Aytemiz’de Yakıta Avantaj Geliyor

Paycell’in rahat ve inançlı yeni nesil ödeme tahlilleri yaygınlaşmaya devam ediyor. “Banka değil kanka” sloganıyla müşterileriyle buluşan, besinden perakendeye çok sayıda bölümü dijitalleştirerek ekosisteme dahil eden Paycell, inançlı ve gelişmiş teknolojik altyapısını kullanması için Aytemiz ile anlaştı.

Bu yeni iş birliği sayesinde Aytemiz, akaryakıt ödemelerinde Paycell kullanıcılarına da kolaylık sunmaya başladı. Artık, Aytemiz mobil pratiğinden, Paycell’e kayıtlı kartlarla bakiye yükleyerek, araçtan inmeden ödeme yapmak mümkün.

Aytemiz istasyonlarında Paycell ile ödeme yapacak müşterilere hususî bir de kampanya başlatıldı. Aytemiz mobil pratiği üzerinden Paycell’le ödeme yapan müşteriler yüzde 3 avantajlı fiyattan faydalanabilecek.

Melike Kara: “QR ile ödemede Türkiye’de bir birincisi gerçekleştireceğiz”

Aytemiz ile işbirliklerinde şimdi başlangıç aşamasında olduklarını belirten Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Umumi Yöneticisi Melike , “Çok yakın hengamda akaryakıt ödeme sistemlerinde Türkiye’de bir birincisi hayata geçireceğiz. Aytemiz istasyonlarındaki self servis kiosklarda QR ile ödeme imkânı sağlayacağız. Paycell olarak müşterilerimize inançlı, süratli, kolay süreç yapabilmeleri için çalışmalarımızı sürat kesmeden sürdürüyoruz,” dedi.

Ahmet Eke: “Hem devrandan hem de maliyetten tasarruf sağlayacak hizmetler sunuyoruz”

Yenilikçi hizmetler konusunda bölümün en süratli hareket eden şirketi olduklarını vurgulayan Aytemiz Umumi Yöneticisi Ahmet Eke, “Son periyotta en değer verdiğimiz hususlardan biri tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak yatırımlarımıza sürat vermek oldu. Aytemiz olarak dijital çağın, günlük hayatımızın her meydanında tasarrufa soktuğu mobil pratiklere çok değer veriyor, bu vizyon ile yatırımlarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Aytemiz mobil ödeme pratiğimizi Paycell’le yaptığımız bu iş birliğiyle bir adım daha ileriye taşıyoruz ve tüketicilerimize yeni bir ödeme seçeneği daha sunuyoruz.  Bununla birlikte iş birliğimizi bir de kampanyayla taçlandırıyoruz. Aytemiz olarak, müşterilerimizin gereksinim duyduğu tüm hizmetleri sunmaya ve şaşırtan hizmetlerimize her geçen yenilerini ekleyerek onları mesut etmeye önümüzdeki periyotta de devam edeceğiz,” dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle