Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Oyunculara Hususî Razer Firefly V2 Duyuruldu

Oyunculara Hususî Razer Firefly V2 Duyuruldu

Razer, orjinal RGB oyun faresi matının geliştirilmiş bir versiyonunu duyurdu. Razer Firefly V2, oyuncuların Razer Chroma RGB deneyimini ağırlaştırmak için daha ince ve daha parlak hale gelen Razer Firefly’nin halefidir. Şu anda, 500’ün üzerinde cihazı destekleyen ve günümüzün 130’dan çokça PC oyunuyla entegrasyon sağlayan yerkürenin en büyük RGB aydınlatma ekosistemi Razer Chroma tarafından desteklenen en parlak RGB matı huzurlarınızda.

Daha parlak LED’lerle donatılmış olan Razer Firefly V2‘nin dört bir tarafında, birinci Razer Firefly’da da 15 adet bulunan, yekun 19 aydınlatma yeri bulunmaktadır. Sınırsız şahsileştirme seçenekleri, 16,8 milyon renk seçeneği ve evvelce ayarlanmış aydınlatma efektleriyle külliyen şahsileştirilmiş oyun kurulumunu sağlar. Firefly V2, Razer Synapse 3 ile büsbütün uyumludur.

Yalnızca 3 mm inceliğe sahip Razer Firefly V2, tüm sensörleri, oyun stilleri ve hassasiyet ayarları arasında hassas izleme için optimize edilmiş mikro dokulu sert bir yüzeye sahiptir. Ayrıyeten, minimum fare sürtünmesi için yerleşik bir tutucu ve sağlam bir biçimde mahallinde durmasını sağlayan kaymaz bir kauçuk taban içerir.

Fiyat: 49.99 $/ 59.99 €

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle