Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Oyun Yerküresinin En Berbat 5 Oyun Karakteri

Oyun Yerküresinin En Berbat 5 Oyun Karakteri

Sevdiğiniz sinemalardaki makûs adamları saymak kolay olabilir, pekala hiç oyun yerküresinin en makûs adamlarının kim olduğunu düşündünüz mü? Elbette “en beğenilmeyen” olmanın birçok nedeni olabilir, biz bu listemizde hem müthiş, hem de devir zaman sefalı olabilen karakterleri seçtik.

5. Handsome Jack (Borderlands)

Borderlands 2’nin berbat karakteri, silah üreticisi Hyperion Corporation’ın başına kadar yükselmeyi başarıp, kendini Pandora gezegeninin diktatörü ilan ediyor. Tam manasıyla iğrenç ve aşağılık bir karakter olan Handsome Jack, Borderlands 2’de anlattığı bir hikayede bir adamın gözlerini kaşıkla çıkardığını, akabinde adamın panik içindeki davranışlarını keyifle izlediğini söylüyor. Jack’in vakit devir sefalı olabildiğini de söyleyelim.

4. Apollyon (For Honor)

Kalın zırhlar içinde bir bayan karakter olan Apollyon’un yüzü, paslı zırhının ardında kapalı. Sıradanda tek elle tutulamayacak üzere görünen devasa bir kılıç kullanan Apollyon, kılıcını şaşırtıcı bir süratte, acımasızca sallıyor.

3. GLaDOS (Portal)

Yapay zeka karakteri GLaDOS, melodili robot sesi ve şakalarıyla dikkat çekiyor. Oyunda hem yardımcınız hem de başınızın derdi olan GLaDOS, PC tarihinin en esprili karakterlerinden bir tanesi.

2. Xenomorph (Alien: Isolation)

Gelmiş geçmiş en ikonik karakterlerinden biri olan Xenomorph, sinemalarda bizi korkutan canavarların dehşet verici bir sürümü. Yapay zeka ile sizi avlamaya çalışan canavar, yanlışlıkla çıkardığınız seslere reaksiyon veriyor ve en kıymetlisi, kestirim edilemez davranışlarda bulunuyor. Xenomorph bir hava deliğine girdiyse, bu geri dönüp başını çıkarmayacağı manasına gelmiyor.

1. Sovereign (Mass Effect)

Bu yapay zeka, kendinizi işe yaramayan biyolojik bir cürüm üzere hissetmenize yol açıyor. Sovereign şöyle konuşuyor: “Bizim varlığımızın sırrını anlayamazsın bile. Bizim başlangıcımız yok. Sonumuz yok. Biz sonsuzuz.”

Yani pılınızı pırtınızı toplayıp, meskene gitmenizde yarar var, zira en baştan kaybettiniz.

Yorum Ekle