Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Oyun Stüdyosu Nasıl Kurulur? İşte Oyun Stüdyosu Kurmanın Püf Noktaları!

Oyun Stüdyosu Nasıl Kurulur? İşte Oyun Stüdyosu Kurmanın Püf Noktaları!

Oyun Koluna Giriyorum Programı” bölümde deneyimi olmayan yahut kendini gereğince hazır hissetmeyen iştirakçileri, 3 aylık bir süreç içerisinde kendi stüdyolarında oyun geliştirmeye hazırlamak için Rollic iş birliği ile büsbütün fiyatsız gerçekleşiyor. Kayıt için son gün 10 Haziran!

Üniversite talebeleri, yeni mezunlar ve katılmak isteyen herkes için çok yararlı olan programı tamamlayan iştirakçiler, kendi oyunlarını geliştirmeye başlıyor ve bu oyunları Rollic profesyonelliği ile teste sokarak tüm yerkürede yayınlatma bahtını elde ediyor.

Üniversite talebeleri, yeni mezunlar ve katılmak isteyen herkes için çok yararlı olan programı tamamlayan iştirakçiler, kendi oyunlarını geliştirmeye başlıyor ve bu oyunları Rollic profesyonelliği ile teste sokarak tüm yerkürede yayınlatma bahtını elde ediyor.

Şimdiye kadar https://gamefactory.gs/ sitesinden 703 müracaat alan programa dahil 367 canlı oyun geliştirici var. Programın sunduğu eğitimler ile oyun yaratma yeteneklerini geliştiren ekipler oyunlar ile kola süratli bir giriş yapıyorlar.

Rollic kurucu ortaklarından Burak Vardal program ile ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye, oyun geliştirme bakımından büyük bir merkez, bilhassa küresel ortamda başarılı olan birden çokça şirket var. Bu muvaffakiyetin ardında üniversitelerde olan ya da yeni mezun olan ve dala girmek için büyük heyecan duyan gençler var. Biz de Rollic olarak Game Factory ile bu gelişime her mealde destek olmak istiyoruz. Game Factory’nin programı sıfırdan oyun geliştirmek isteyenlere başarılı bir için yol çiziyor. Münhasıran nereden başlayacağını bilmeyenler için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” dedi

Game Factory ile orijinal bir oyun geliştirme deneyimi seni bekliyor!

Çabucak kayıt ol! Hazır bir ekibin yoksa seni bekleyen ekiplerden birine dahil ol ya da yüzlerce yeni iştirakçiyle birlikte yeni bir ekip kur! Konusunda eksper mentorlerin yardımı ile çabucak oyunlarını geliştirmeye başla! Daha düzgün oyunlar geliştirebilmek için her türlü destek seni bekliyor! Yerkürenin en büyük oyun yayıncılarından Rollic ile çabucak oyunlarını test etmeye başla, performansını gör ve yayınla!

Pekala Game Factory’de Seni Neler Bekliyor?

Game Factory’de oyun geliştirirken, çok deneyimli mentor ekibinden oyunun her aşamasında külliyen fiyatsız destek alabilirsin. Yeteneklerimizi daima birlikte geliştirmek için nizamlı online/offline eğitimler ve etkinlikler düzenleniyor, tüm yerküreden mobil oyun konusunda en deneyimli şirketler ve stüdyoların kendi ağızlarından muvaffakiyete giden yolları öğreniliyor. Her ay networking etkinliklerimizde gayrı stüdyolar ve oyun kolunun değerli şirketleri ile yüze tanışma ve çıkardığınız oyunları yerkürenin en kıymetli oyun yayıncılarından Rollic ile paylaşarak test etme bahtı yakalamak için derhal müracaatınızı tamamlayın!

Game Factory kurucularından Murat Kahraman program ile ilgili “Oyun geliştirme, münhasıran mobil oyun şu an yerkürenin en süratli büyüyen kollarından biri ve Türkiye’de bu meydanda kıymetli başarılara imza atıyor. Bölüme yeni yetenekler kazandırmak ve iştirakçilerimizin da kendi muvaffakiyet hikayelerini yazmalarına yardımcı olmak ana gayemiz.” Açıklamalarında bulundu

Program tarihleri, müracaat detayları ve takvimi için https://gamefactory.gs/

Yorum Ekle