Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Oyun Bombaları Gerisi Arkasına Patladı!

Oyun Bombaları Gerisi Arkasına Patladı!

Yerkürenin en büyük oyun geliştiricileri, en büyük kozlarını sonbahar ve kış aylarında ortaya sürerler. Bu pek de şaşırtıcı değildir, çünkü müşteriler tatilden dönerler ve konutta daha ziyade devir geçirmeye başlarlar. Seri ve film dallarında de durum farklı değildir. Yazın sıcak günlerinde “bazı istisnalar hariç” daha çerezlik seri ve sinemalar sahne alırken, sonbahar ve kış aylarında asıl bombalar teker teker patlar.

10-16 Kasım tarihleri arasında piyasaya sürülen oyunlar, bu tezi doğrulayacak özelliklere sahip. Bu oyunların her biri kolay kolay doruğa oynayacak niteliklere sahip. Artık gelin, bu oyunlara kısaca göz atalım:

Romancing SaGa 3

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve PS Vita platformlarında satışa sunulan oyunun mazisi 1995 yılına dayanıyor. Romancing SaGa 3 eski konsolların en âlâ RPG prodüksiyonlarından biriydi. Yapımcı firma, geliştirilmiş grafik ve genişletilmiş senaryosu ile oyun tutkunlarının beğenisine 11 Kasım 2019’da sunuldu.

Doctor Who: The Edge of Time

İngiliz bilim-kurgu efsanesi Doctor Who yeni bir oyunla taçlandırıldı. Sanal gerçeklik desteğine sahip Doctor Who: The Edge of Time, 12 Kasım 2019’da PC ve Sony PlayStation 4 platformlarında önümüze çıktı.

Age of Empires II: Definitive Edition

Efsanevi gerçek vakitli strateji oyunu Age of Empires II, Age of Empires II: Definitive Edition ile PC’ye geri döndü. Ek hizmetlerin yanı sıra; oyun 4K HD Ultra grafikleri göz kamaştıracak seviyede. 

Pokemon Sword & Shield

Pokemon serisinin son halkası, 15 Kasım 2019 tarihi itibariyle satışa sunuldu. Nintendo DS, 3DS ve Switch platformlarında rekordan rekora koşan yeni nesil Pokemon’lar,  Sword & Shield ile taçlandırılıyor. Prodüksiyon yalnızca Nintendo’nun amiral gemisi Switch’te hayat buluyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order

En uygununu, en sona sakladık. Uzun devirdir merakla beklenen Star Wars Jedi: Fallen Order, 15 Kasım tarihinde piyasaya sürüldü. PS4, Xbox One, PC platformlarında yüzünü gösteren oyun, sekanslarında önemli bir zorluk seviyesine sahip ve Dark Souls ve Bloodborne ile karşılaştırılıyor. 

Star Wars Jedi: Fallen Order, Revenge of The Sith’teki “Order 66” yani “tüm Jedi’ların katledilmesi sürecini” husus alıyor. Sağ kalan Jedi’ların peşine Sith destekli Engizisyon üyeleri düşmüş durumda. Oyuncular, Darth Vader üzere kimi Sith Lordlarından da kaçmak zorunda. 

Yorum Ekle