Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Oyun Başlasın Türkiye Aktifliği Canlı Yayınlanacak

Oyun Başlasın Türkiye Aktifliği Canlı Yayınlanacak

İnternet üzerinden canlı yayın ve görüntü platformu olarak faaliyet gösteren Silikon Vadisi merkezli DLive, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından birinci kere 26 Ekim Cumartesi günü 11.00-20.00 saatleri arasında Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek ‘Oyun Başlasın Türkiye’ etkinliğinin canlı yayın sponsoru oldu. DLive, oyun severlere canlı yayın yaparak tüm aktifliği izleme imkanı sunacak.

Birinci duyurusunu DLive.tv üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Yöneticisi Mansur Yavaş‘ın yaptığı aktiflik kapsamında, meydana gelen e-spor tutkunları çeşitli panel ve oyun turnuvalarına katılarak sürpriz ikramlar kazanacak. Ayrıyeten DLive yayıncılarından Hazreti Yasuo ile Ataberk Doğan’ın da ortamda “yayıncılık ve e-spor” üzerine yapacakları konuşmayı dinleyip, fenomenlerle tanışma ve sohbet etme fırsatı bulacak. Ankara Büyükşehir Belediye Yöneticisi Mansur Yavaş da aktifliğe katılarak, oyun severler ile bir arada olacak.

Birbirinden farklı oyun ve hologram şovlarının de yan alacağı ‘Oyun Başlasın Türkiye’ etkinliğine katılamayan oyun sever tutkunlar ise DLive.tv üzerinden aktifliği kesintisiz izleyerek takip edebilecekler. Aktifliği DLive’dan canlı izleyenler puan yani “Lemon” kazanabilecek, birebir hengamda görüş ve tahlillerini da DLive üzerinden anında sair izleyicilerle paylaşabilecekler.

Aktiflik yayını https://dlive.tv/OyunBaslasin adresinden yapılacak.  

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle