Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OnePlus 8, 5G Desteğiyle Gelecek

OnePlus 8, 5G Desteğiyle Gelecek

OnePlus, geçtiğimiz mayıs ayında 7 Pro 5G modelini tanıtmış ve böylelikle 5G kervanına katılmıştı. Şirketten bu sene daha çokça 5G’li model tanıtımı göreceğiz. Bunlardan biri de OnePlus 8 modeli olacak.

Police’in haberine nazaran, OnePlus’ın yol haritasında bu sene çok 5G’li telefon görünüyor. Amerika’da Verizon üzerinden piyasaya sürülecek olan 5G’li model, böylelikle 5G’li telefon yelpazesini de genişletecek.

OnePlus 7 Pro 5G, sırf OnePlus’ın 2’inci 5G’li telefon olmayacak, tıpkı devirde Amerikan telekomünikasyon şirketi Verizon’un da birinci 5G desteği vereceği model olacak.

Öte yandan OnePlus için 2020 epey ağır geçecek üzere görünüyor. Şirketin bu hafta içinde bir aktiflik düzenlemesi ve 120Hz ekran tazeleme suratına sahip yeni ekran teknolojisini de tanıtması bekleniyor. Bu ekranı muhtemelen OnePlus 8 modelinde göreceğiz. Nisan ayında tanıtılması beklenen OnePlus 8 ise tek başına piyasaya çıkmayacak.

OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite olarak 3 modeli birlikte tanıtması beklenen şirket, CES 2020’de de One Plus Concept One isminde kameralarını “gizleyebilen” bir modelin duyurusunu yapmıştı.

Yorum Ekle