Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
OnePlus 7T Pro Tanıtıldı; İşte Özellikleri

OnePlus 7T Pro Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Çin merkezli OnePlus, Avrupa’da düzenlediği bir aktiflikte yeni OnePlus 7 Pro’yu tanıttı. Bunun yanında firma, daha evvel duyurduğu OnePlus 7T’yi de tekrar gösterdi

Bu sene piyasaya sürülen OnePlus 7’ye çok benzeyen OnePlus 7T Pro, Qualcomm Snapdragon 855 noktasına Snapdragon 855 Plus işlemciyi kullanıyor. Warp Charge 30T şarj teknolojisine nokta veren telefon, 4.085mAh kapasiteli biraz daha büyük bir pille geliyor (7 Pro’nun pil kapasitesi 4.000mAh idi). Cihazda 8GB RAM ve 128GB depolama yeri bulunuyor. Yeni seçeneği Haze Blue’yu da sayarsak, geçmişe 7 Pro’ya kıyasla kıymetli bir değişiklik kalmıyor.

OnePlus 7 Pro’nun Android 10’u temel alan OxygenOS 10 ile gelmesi bekleniyor.

Standart OnePlus 7T Pro’yla birlikte tanıtılan McLaren Edition, 12GB RAM, 256GB UFS 3.0 depolama üzere özellikleri telefona ekliyor. Fakat bunlar, OnePlus 7 Pro ile elde edebildiğiniz, sıra dışı olmayan özellikler. McLaren Edition’ı öne çıkaran tek tarafı, McLaren’in telefonun belli modüllerinde kullandığı “Papaya Orange” rengi. Cihazın art camında da hususî bir desen bulunuyor. Bunları bir nedenden ötürü gizlemek istiyorsanız, McLaren’in yeni kılıfını kullanabilirsiniz.

OnePlus 7T ve 7T Pro Avrupa’da 17 Ekim’den itibaren satışa sunulacak. OnePlus 7T Pro McLaren Edition ise 5 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Yorum Ekle