Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OLED TV’ler arasında Philips Önde Çıktı

OLED TV’ler arasında Philips Önde Çıktı

Daha evvel İngiltere ve Almanya’da ve son olarakta Amsterdam’da düzenlenen, ortamında kompetan insanların televizyon izlemekten aldığı hazzı ölçen PQ(Picture Quality) testinde Philips TV; yüzde 69’la birinciliği yakalayarak en yeterli OLED TV seçildi.

Philips OLED TV, iki testte de bir numara

Müsabaka; imaj sürece teknolojisine sahip 163 ekran Philips OLED 804, Sony AF9, Panasonic GZ2000 ve LG C9 televizyonlarıyla gerçekleşti. Eksperler yarış esnasında sadece aldığı hazza odaklandığından, oyladıkları markayı müsabaka vadesince bilmedi. Testin bir numara kısmında Philips OLED 804 yüzde 38’le bir numara olurken, Sony yüzde 30’la 2. oldu.

Testin 2. kısmındaysa; canlı ve dinamik modlar arasında geçiş yapılarak TV’lerin manzara sürece teknolojisinin direkt olarak karşılaştırılması sağlandı. Canlı modda da yüzde 69 üzere bir skorla Philips OLED 804 1. olurken; yüzde 15’le Panasonic GZ2000 2. sırada bölge aldı.

Test sonuçlarını yorumlayan Philips TV Eser Stratejisi ve Planlama Yöneticisi Danny Tack, bahisle ilgili mütalaalarını “Philips’in sahip olduğu P5 imaj sürece motorunun gücünü PQ testiyle kanıtlamak için yola çıktık. Philips OLED her test ve moddatutarlı skorlarla kazandı. TV’nin sahip olduğu 3.nesil P5 motoruyla piyasadaki en düzgün imaj işlemesine sahip olduğumuzu PQ testiyle kanıtladık. Sonuç hepimizi çok mesut etti” cümleleriyle söz etti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle