Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Nokia 7.1 Sahiplerine Android 10 Müjdesi!

Nokia 7.1 Sahiplerine Android 10 Müjdesi!

Nokia markasını elinde bulunduran HMD Küresel, piyasaya sürdüğü son devir Nokia telefon modelleri için Android 10 güncellemesi getirmeye devam ediyor. Daha evvel Nokia 8.1 için Android 10 güncellemesini duyuran şirket, artık de Nokia 7.1 telefonu için Android 10 güncellemesinin hazır olduğunu açıkladı.

Android güncellemelerini en süratli yayınlayan şirketlerden biri olan Nokia, Android One programı kapsamında piyasaya sürdüğü telefonlarına sırayla Android 10 güncellemesi getirmeyi sürdürüyor. Nokia Mobile resmi twitter hesabından yapılan duyuruya nazaran, Nokia 7.1 modeli Android 10 güncellemesini almaya hazır.

Android 10 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Nokia 7.1 is now ready to get a performance upgrade with the latest Android 10 update. Unlock your phone’s upgraded experience and access the latest features today.
Which features are you the most excited to start using? Leave a comment below!??
?? https://t.co/SnoaQ9mHrZ pic.twitter.com/5xz1YvHWFx

— Nokia Mobile (@NokiaMobile) December 10, 2019

Pekala, Nokia 7.1 sahipleri telefonlarını Android 10’a nasıl güncelleyecekler?

Android 10 güncelleme süreci nispeten kolay. Bunun için telefonunuzun yazılım güncellemesini denetim etmeniz gerekli. Takip edeceğiniz yol: Ayarlar > Sistem Güncellemesi > Sistem Güncellemelerini Denetim Et halinde olacaktır. Bu adımları takip ettikten sonra şayet bir güncelleme varsa, telefonunuza indirilecek, akabinde da heyetim sürecine devam edebileceksiniz.

Elbette Nokia 7.1 için Android 10 güncellemesi ortamdan nahiyeye nazaran farklı vakitlerde yayınlanacak. O nedenle Nokia 7.1 sahipleri ara ara güncellemeleri denetim edebilirler.

Yorum Ekle