Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Nizoral şampuan ne işe yarar? Nizoral şampuan nasıl kullanılır? Nizoral şampuan fiyatı

Nizoral şampuan ne işe yarar? Nizoral şampuan nasıl kullanılır? Nizoral şampuan fiyatı

Nizoral şampuan saç sıhhatine değer verenlerin kesinlikle internette araştırırken karşılaştığınız medikal bir şampuandır. Umumiyetle alışılagelmiş şampuan ile karıştırılan Nizoral şampuan hakkında merak edilen soruları yanıtlıyoruz. Nizoral şampuan ne işe yarar? Nizoral şampuan nasıl kullanılır? Nizoral şampuan fiyatı nedir? Öğrenmek için metnimizi inceleyebilirsiniz.

Etken hususu Ketokonazol olan Nizoral Şampuan, mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engelleyen bir ilaçtır. Saçlı deriye ya da deri üzerine bölgesel olarak uygulanan bu şampuan genellikle boyun, göğüs, kolların üst kısımları  ve sırtta görülen beyazdan pembeye yahut bronz renkten kahverengiye kadar değişen renklerdeki lekeler ve hafif pullanma ile bariz enfeksiyonu, kıllı veya  yağlı deri nahiyelerinde görülen kaşıntılı cilt döküntüsü (seboreik dermatit), saçkıran, saçlı derinin mantar marazı (tinea kapitis)  tedavisinde ve bu illetlere bağlı kepeklenme yahut deride iri kabuklanmaların önlenmesinde mütehassıslar tarafından önerilerek kullanılabilen bir eserdir. Gözünüze temas ettirmemeniz gereken Nizoral şampuan,  uyguladıktan sonra en az 3 saat tedavi edilen cilt kesimini yıkamayın. Johnson and Johnson Sıhhi Gereç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından piyasaya sürülen Nizoral şampuan, saç sorunu olanların katiyetle denemesi gereken bir eserdir. Süratlice tesir ederek saçtaki marazları tedavi eden bu şampuanı katiyetle bilinçsiz kullanmamaya itina göstermelisiniz. Nizoral şampuanın en değerli özelliği saçtaki yağlanmayı giderir ve saç derisinin bu derdini kökten çözer.

NİZORAL ŞAMPUAN NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o halde kullanmanız gerekmektedir. İlacı kullanmadan evvel yeterlice çalkalayın. Saçın yahut derinin hastalıklı nahiyesini su ile ıslatın ve şampuanı uygulayın. Avuç içi kadar bu şampuanı alıp masaj yaparak saç derinize yedirin. Kullanırken bol bol köpürtün ve başkaca saçınızda 5 dakika kalmalıdır. 5 dakikadan sonra nezih su ile yeterlice yıkayın.Bu şampuanı kendi sıradan şampuanınızla bir arada kullanın. 

NİZORAL ŞAMPUAN FİYATI

60 ml’lik bu şampuan 11,31 TL’den eczanelerde satılmaktadır. Eczane dışında internet üzerinden satışı yapılmamaktadır. 

NİZORAL ŞAMPUAN YAN TESIRLERI

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminize başvurun. 

 

Yorum Ekle