Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri

New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri

Gayretsiz formda aydınlık bir görünüm kazandıran aydınlatıcılar trend makyajın gözdesi haline geldi. Daha canlı, dinamik ve ışıltılı bir makyaj yapmanıza yardımcı olacak en yanlışsız Highlighter ile sizleri tanıştırıyoruz. New Well Highlighter Aydınlatıcı adeta makyaj çantanızın tamamlayıcısı olacak. Pekala New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar mu? New Well Highlighter Aydınlatıcı fiyatı ne kadar?

Tasarruf biçimiyle highlighter, pek çok hatun için makyajın en değerli kesimidir. New Well Highlighter ise son günlerde münâsib fiyatı ve harika aydınlık özelliğiyle her makyaj çantasında olmasında gereken bir makyaj gereci haline geldi. Porcelain Make-up Highlighter – NW11, kolay tasarrufu ve cilde verdiği parlaklıkla hem günlük hem de kişisel günlerinizin vazgeçilmezi olacak. Cildinizin parlak, canlı ve dinamik görünmesine sebep olan New Well Highlighter, ünlü Ebru Şahin’in de tercih ettikleri arasında. Adeta bir ruj üzere makyajın son adımı olan bu aydınlatıcıyı bir sefer uyguladığınızda dün uzunluğu kaldığını fark edeceksiniz. Makyajızın daha sarih olmasına yardımcı olan New Well Highlighter, sıkılaştırılmış pudra biçiminde satılıyor. Üç renk tonundan oluşan bu aydınlatıcı isterseniz palet isterseniz de tek tek alabilirsiniz.

Yüksek pigmentasyonu ve tozutmayan yapısıyla başkaca en değerlisi simsiz olmasıyla şimdilerde satış rekoru kıran New Well aydınlatıcı çok kullanışlıdır. 

İçindekiler; Talc, Mica, Magnesium Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Silica, Isostearyl Neopentanoate, Polybutene, Phenoxyethanol, Declylene Glycol, Caprylyl Glycol. +/- May Contain: Cl77891, Cl 77491, Cl 77974, Cl77489.

PEKİ PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI NASIL UYGULANIR?

Yüzünüzde aydınlatıcı uygulayabileceğiniz üç farklı teknik nokta vardır. Bunlar; elmacık kemiklerin yani şakak ortamı, kaşlarının bitme noktasının alt tarafı ve dudaklarının kenarlarıdır. Porcelain Make-up Highlighter – NW11’i, bu kesimlere gerektiği biçimde uyguladığında doğal, bariz ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Aydınlatıcı fırçasının uç kısmını, burun kemiğin, kaşlarının alt kısmı, şakakların ve dudakların üst kısmına uygulayabilirsiniz. 

PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI FİYATI NEDİR?

Porcelain Make-up Highlighter tekli ve palet halinde satılıyor. Dilerseniz tek bir biçimde alabilirsiniz. Tek halde satılan aydınlatıcının 3 farklı renk tonu bulunmaktadır. Fiyatı ise 34,95 TL‘dir. olan eserin fiyatı ise 44,95 TL‘dir. Online satış yapılan sitelerdeki indirimleri takip ederek daha iyi fiyata satın alabilirsiniz. 

PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI KULLANANLAR

Yorum Ekle