Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
New Well bitkisel maskara nasıl kullanılır? New Well Bio-Herbal Bitkisel Maskara kullananlar

New Well bitkisel maskara nasıl kullanılır? New Well Bio-Herbal Bitkisel Maskara kullananlar

Kirpiklerinize hem hacim kazandıran tıpkı vakitte gün uzunluğu akmadan pürüzsüz bir formda görünmesine yardımcı olan New Well bitkisel maskara, adeta son günlerde en çok satılan maskaralar arasında mekanını aldı. Evet New Well bitkisel maskara nasıl kullanılır? New Well Bio-Herbal Bitkisel Maskara kullananlar memnu mu? Tüm bu soruların cevabı haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

New Well Bio-Herbal Bitkisel Maskara, yedi kıymetli yağları içerisinde barındıran sıklaştırırken birebir hengamda bakım yapan bir kozmetik eseridir. Hercai serisinin başarılı oyuncusu Ebru Şahin’in reklam yüzü olduğu maskara televizyon reklamlarında da sıkça görüyoruz. New Well markasının satışa sunduğu bu maskara Bio Herbal 7in 1 Maskara ismini duyurdu. Ünlü isimlerden içtimaî medya fenomenlerine kadar epeyce şad kalınan Bio-Herbal Bitkisel Maskara, sizlerin de tam aradığı bir eser olabilir. İçeriği sayesinde kirpiklere hacim veren maskara, dolgun kirpiklere sahip olmanı sağlıyor.  Düzenli makyaj yapmak nizamlı cilt bakımını da beraberinde getirir. Günlük hayatta umumide makyaj ve cilt bakımı için pratik eserler tercih ediliyor. Tıpkı anda birden çok işlevi noktasına getiren eserler vakit tasarrufu sağladığı için daha çok seviliyor. Pekala içinde hangi yağlar var?

1- Avokado yağı, kirpik kılları için besleyici ve güçlendirici tesire sahiptir. Kıl diplerini nemlendirir ve birebir devranda yıpranmış olan kirpikleri de içeriğindeki yararlı vitaminler sayesinde onarır. Avokadonun nemlendirici özelliği kuru kirpik diplerine bakım yapar ve böylelikle kirpik dökülmesini de önlemiş olur.

2- Tatlı badem yağı, içeriğindeki E vitamini ile kirpiklerinin günlük bakımını yapar. Kirpiklerinin gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırır. Hassas göz yapısına sahipseniz, kaşıntı, kızarıklık üzere belirtilerin önüne makbul ve göz hassasiyetini hafifletir.

3- Macadamia yağı, antioksidan özelliğe sahip bu bedelli yağ, gün içerisinde maruz kaldığın hava kirliliği, güneş ışınları üzere dış etkenlere karşı kirpiklerini korur ve besler.

4- Argan yağı, nemlendirici özelliği sayesinde kirpik dipleri beslenir, bakımlı görünür.

5- Kızıl yonca özü, antioksidan özelliği sayesinde kıl köklerine ağır bakım sağlar.

6- E-Vitamini, saç dökülmesini engellediği bilinen çok bedelli bir vitamindir. Kirpik dökülmelerinin önüne makbul, kirpiklerin hacimli ve gür görünmesini sağlar. Kan dolaşımını arttırdığı için kirpik dipleri üzerinde faal vazife yapar. Yeni kıl oluşumuna ek sağladığı için seyrek kirpik görünümünü önler.

7- Keratin, saç,tırnak, diş, kaş ve kirpik sıhhati için nispeten değerlidir. Kirpiklerin mat ve kuru görünmesini köstekler.

NEW WELL BİO-HERBAL BİTKİSEL MASKARA FİYATI NEDİR?

New Well Bio-Herbal Bitkisel Maskara, “https://www.newwell.com.tr/bio-herbal-besleyici-maskara” sitede 99,90 TL’ye satılıyor. Ancak online internet sitelerde yada kozmetik satan mağazalardaki indirim günlerinde daha iyi fiyata satın alabilirsiniz.

 

NEW WELL BİO-HERBAL BİTKİSEL MASKARA KULLANANLAR MUTLU MU?

Yorum Ekle