Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’ten Witcher İçin Büyük Sürpriz!

Netflix’ten Witcher İçin Büyük Sürpriz!

Witcher’ın 2. serisi öncesinde Netflix, Witcher: Nightmare of the Wolf isimli bir animasyon sinema yayınlamayı planlıyor. Birinci olarak Witcher haber sitesi Redanian Intelligence tarafından ipuçlarının bir araya getirilmesi ile ortaya çıkartılan bu plan, kısa bir müddet evvel doğrulandı ve sinemanın prodüksiyonunu Legend of Korra mimarı Studio Mir‘in üstleneceği belirtildi.

Sinemanın senaryosu ise, Netflix’in serisinin üçüncü kısmının müellifliğini yapan Beau DeMayo tarafından hazırlanacak. Lakin sinemanın ne vakit yayınlanacağı şimdi anlaşılan değil.

Şayet sinemanın Andrzej Sapkowski’nin The Witcher kitap serisini temel alacağını saymazsak, şimdilik açıklanmış olan detaylar bunlar ile hudutlu.

Netflix’in Witcher serisi ile yakaladığı momentumu dönemler arasında da sürdürmeyi istemesinin nispeten doğal ve mantıklı olduğu söylenebilir. Başkaca Geralt of Rivia‘nın hikayelerini hem seri hem de sinemada anlatmak için gereğince menşe gereç de bulunuyor. Animasyon sinemada de karakterin ses aktörlüğünü Henry Cavill’in yapıp yapmayacağı ise bir gayrı soru.

Witcher serisinin 2. döneminin, 2021 yılında yayınlanması bekleniyor.

Yorum Ekle