Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’ten Şaşırtan Türkiye Kararı! 1 aylık fiyatsız devir bitti

Netflix’ten Şaşırtan Türkiye Kararı! 1 aylık fiyatsız devir bitti

Netflix’in Türkiye’de yaygınlaşma devrinde sunduğu imkanlardan birisi de birinci ay fiyatsız üyelikti. Netflix’e üye olmayı düşünenler denemek için 1 ay boyunca yayınları fiyatsız olarak izleyebiliyor, devam etmek isteyenler aylık fiyat ödeyerek sistem abonesi oluyorlardı. 

1 AY FIYATSIZ DENEME KALDIRILDI

Şimdiyse Netflix, 1 ay boyunca fiyatsız tasarruf tatbikini kaldırdı. Netflix sahifesinde da hususla ilgili şu açıklama mahal alıyor:

Şu anda devletinizde fiyatsız deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en iyi planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Netflix üyeleri, seri ve kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha ziyadesine ait haberler Netflix nedir? başlıklı sahifede bulunabilir

Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz vakit iptal edebilirsiniz.

NETFLIX KARAR İÇİN NE DEDİ?

Netflix’ten yapılan açıklamada “Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara mükemmel bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz” sözleri kullanıldı

T24’ün haberine nazaran ise Netflix mevzuya ait soru üzerine “Fiyatsız deneme” hizmetinin kaldırıldığı doğrulandı. Netflix Türkiye, bu tatbikin diğer memleketler için de beğenilen olacağını söz etti.

 

Yorum Ekle