Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’in Witcher’ı İçin Beklenen Tarih Açıklandı!

Netflix’in Witcher’ı İçin Beklenen Tarih Açıklandı!

Netflix’in The Witcher’ı son viraja girdi. Kelam konusu prodüksiyon, çarpıcı dövüş sahneleriyle HBO‘nun Game of Thrones serisine meydan okuyacak nitelikte. En azından söylentiler bize bu türlü diyor 

İçten pazarlıklı, dikkatli ve ihtiyatlı Geralt of Rivia, para karşılığında canavarlarla savaşan bir figür. Geralt’ın gerek büyü, gerekse yakın dövüş sanatlarından becerisi tepede. Lakin soylular, yaklaşan Kıyamet’i durdurmak için Geralt of Rivia‘dan yardım istiyor. Pragmatist Geralt birinci başta son radde isteksiz olsa da, En Karanlık Gece’nin yaklaştığına tanık olunca yardım etmeye karar veriyor.

Geralt ve Roach canavarlara karşı!

Geralt’ın hedefi atı Roach ile birlikte karanlık güçlere meydan okumak. Bu periyotta ona ünlü aktör David Levy ve ünlü İskandinav yönetmen Charlotte Brändströ eşlik ediyor. Freya Allan ve Anya Chalotra üzere isimler ziyadesiyle ehemmiyet taşıyan karakterleri canlandırıyor. Anya Chalotra, Geralt’in iş ortağı ve sevgilisi Yennefer rolünde. Yennefer da, Geralt’a yaklaşan yakın dövüş yeteneklerine ve büyü becerilerine sahip. 

Daha evvel 2020 olarak beklenen yayın tarihi ise, Netflix’in Hollanda hesabından yaptığı bir duyuru ile neredeyse mutlaklaşmış durumda: 17 Aralık 2019. Duyuru her ne kadar resmi bir Netflix hesabından gelmiş olsa da, bazen mahallî hesapların tarih konusunda yanıldığını da önünde bulundurmakta yarar var. Ancak en azından, 2020 yılını beklemek zorunda olmayacağımıza dair bize büyük bir umut verdikleri de kesin.

Imalatta, Geralt’ı, Superman’i büyük muvaffakiyetle canlandıran Henrry Cavill canlandıracak. 

Yorum Ekle