Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.

Netflix de Podcast Rüzgarına Kapıldı’

Neredeyse herkesin podcast dinlemeye başladığı günümüzde, Netflix‘in de bu akıma ayak uydurması ve yeni dizisi Daybreak‘e eşlik edecek bir senaryolu, kurmaca podcast hazırlaması pek şaşırtıcı olmasa gerek. Daybreak, 24 Ekim tarihinde birinci serisini oluşturan 10 kısmı ile Netflix üzerinde yayınlandı ve serinin konusu, tüm yetişkinlerin zombilere dönüşmesi ile ortaya çıkan lise öbekleri tarafından yönetilen bir yerküreyi içeriyor.

The Only Podcast Left (Kalan Tek Podcast), serinin yerküresini, farklı bir yan senaryo ile genişletmeyi hedefliyor. Karakterler, serideki yerküre içerisinde kendi altı kısımlık podcast’lerini sunacaklar. Bu podcast, Spotify için “süreli bir hususî yapım” olarak 30 Ekim tarihinde müzik akış hizmetinde sunulacak. Vesair podcast platformlarına yılın ilerleyen devirlerinde ulaşacak.

Podcast’in tarifi ise şu halde yapılıyor: “Daybreak Dönem 1’i tamamladıktan sonra AV Kulübü ile buluşmak isteyeceksiniz. Onlar kıyamette kamera sistemleri kurma yeteneklerine sahip, vadi umumunda savaşan rakip kabileleri takip ederek hayatta kalan bir evlat kümesi. Ve kendi zatî dramaları ile çabalarken, mutant köpekler, ghouly’ler ve gizemli yeni bir kabile morallerini bozmaya çalışacak. Bu Kalan Tek Podcast.

Yorum Ekle