Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
NBA Yıldızlarının Tartışmalı Konuşmasının Altından PUBG Çıktı!

NBA Yıldızlarının Tartışmalı Konuşmasının Altından PUBG Çıktı!

Giannis Antetokounmpo, NBA’in MVP’si olma yolunda büyük adımlar atıyor ve önümüzdeki dönemin ahir Milwaukee Bucks ile ittifakı sona erecek. Bu da onu, ligdeki en çok istenen hür isim haline getirecek. Doğal ki bu türlü bir durumda, yapılan bir konuşmanın bile farklı cihetlere çekilmesi sürpriz değil.

Geçtiğimiz akşam oynanan Bucks ve Golden State müsabakasında kameralar, Giannis’in sakat Warriors yıldızı Stephen Curry ile konuşmasını yakaladı ve Curry’nin “Haydi, bunu yapalım” dediği görülebiliyordu. Yapılan tefsirler ise, Curry’nin, Giannis’i gelecek dönem Golden State’te oynaması için ikna etmeye çalıştığı tarafında oldu.

Ama Yahoo Sports muhabiri Chris Haynes, Stephen Curry ile görüştüğünü ve konuşmanın basketbol ile ilgili olmadığını söylüyor. Görünene nazaran oyuncular, birlikte PUBG oynayabilmek için gamertag değişimi yapıyorlardı.

PUBG artık cinsinin en tanınan örneği olmayabilir gelgelelim sporcular tarafından yoğun bir ilgi görmeye devam ettiği gerçek. Geçtiğimiz yıllar içerisinde hayranlar, aralarında Ben Simmons ve Karl-Anthony Towns‘ın da bulunduğu NBA yıldızlarının yayınlarını izleme bahtını yakalamışlardı…

Yorum Ekle