Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Nadixa krem ne işe yarar, nasıl kullanılır [Fiyat 2020]

Nadixa krem ne işe yarar, nasıl kullanılır [Fiyat 2020]

Sivilce sorunu olanlar! Artık hazırsanız sizler için mükemmel krem tavsiyemiz var. Adı: Nadixa Kremi. Evet, artık hızlı bir şekilde sivilcelerinizden rahatlıkla kurtulmanız için en güzel krem olan Nadixa Krem hakkında ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını ve fiyat 2020 gibi özelliklerini aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz. Hazır mısınız? hadi bakalım…

Sivilceler konusunda artık bir marka olan ve hızlı bir şekilde sivilce kremi piyasasında isim yapan Nadixa Krem’in asıl etken maddesi Antibiyotiklerin Listesinde bulunan Nadifloksasin’dir (bkz. wiki). Genel anlamıyla ciltteki bakterilerin gelişimesini ve çoğalmasını bloke eder. Aynı zaman iltihaplanma cildinizde bulunan düzensizlikleride onarır ve etkili bir kremdir. Akneler yani sivilceler (akne vulgaris) konusunda yüksek etkisi olan bu krem genelde doktorlar tarafından tavsiye edilir. Kullanmayı düşünürseniz kesinlikle bir doktor tavsiyesi üzerine satın alınılması gerekir. Nadixa krem önemli bir alerjiye veya başka bir sağlık sorununa yol açabileceği için bir doktor tarafından sizlere reçete edilmesi gerekir.

Nadixa Krem

Nadixa Krem

Dikkat etmeniz gerekenler;

– Kremi kullanırken sarı lekeler oluşabilir fakat endişe etmenize gerek yok. Çünkü bazı kremler kullanıldığında akne bölgesi etrafında sarı lekeler oluşturabilir o yüzden sabun ile yıkayarak sarı lekeyi yok edebilirsiniz.

– Güneşli havalara çıkarken dikkat edin. Çünkü kremler sürüldükten sonra güneşe çıkarsanız farklı bir tesir gösterir. O yüzden bu kremini kullanırken güneşli ve sıcak hava olmamanızı tavsiye ederiz. Sadece Nadixa Krem de değil diğer sivilce ve akne kremleri içinde bu geçerlidir.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır?

Nadixa kremi mütehassıs hekiminiz nasıl reçete ettiyse mutlaka o biçimde kullanmaya itina göstermelisiniz. Çokça kullanıldığı takdirde hastalığınızda  bir düzgünleşme sağlanmaz, bilakis sıhhatinize önemli zararlar verebilir. İlacı sürmeden evvel sivilceli mahalleri su ile arındırıp, nezih bir havlu ile kurulayın. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayın.

Akne Örneği

Akne Örneği

Nadixa Krem Fiyat 2020

Eczaneden reçete ile alabileceğiniz Nadixa kremin fiyatı 28.24 TL’dir.

Sizler için SoruCVP olarak Sivilceler için en etkili kremleri 2020 yılı için hazırladık. Bu yazımızada bakmadan geçmeyin. Umarız sizler için faydalı olur.

 

Yorum Ekle