Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Muzlu Cytbertruck, Neyse ki Gerçek Değil

Muzlu Cytbertruck, Neyse ki Gerçek Değil

Elon Musk, 2019’u kapamadan evvel son garip tweet’ini atmış olabilir. Tesla’nın CEO’su Musk, perşembe günü Cybertruck’ın ardına Photoshop ile eklenmiş bantlı muz manzarasını Twitter’da paylaştıktan sonra kaldırdı.

Tweet, ortadan kaybolmadan evvel kısa müddette binlerce beğenme ve retweet aldı. Musk, elbette bir anda muz dekorasyonlu araçların hayranı haline gelmedi. Son günlerde çok konuşulan bu muz, bir şaka sever sanatkarın “The Comedian” isimli çalışmasına göndermede bulunuyor. Sanatçı Maurizio Cattelan, duvara yapıştırılmış gerçek bir muzdan ibaret olan sanat çalışmasını Miami’daki bir galeride .000 dolara satmıştı.

Cybertruck ile sanatsal muzun fiyatını toplarsak, bu ikilinin fiyatı 200.000 doları buluyor. Neyse ki Musk’un paylaşımı, gerçek değil. Aracın “muzsuz” hali, birinci olarak Twitter kullanıcısı Cody Simms 7 Aralık’ta paylaşılmıştı.

Cybertruck in the wild near LAX pic.twitter.com/E4FW4KCkgS

— codysimms (@codysimms) 8 Aralık 2019

Musk’un tweet’i neden sildiği bilinmiyor. Musk tahminen de Photoshop’lu manzarayı bir gayrı noktadan aldı ve daha sonra onu silme kararı aldı. Neyse ki bu muzun elektrikli kamyonun resmi bir aksesuarı olmadığını biliyoruz.

Yorum Ekle