Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Müziğini Yap, Hediyeni Kap

Müziğini Yap, Hediyeni Kap

LG, hem eğlenmek, hem de LG’den birbirinden hoş ikramlar kazanmak isteyen tüketicilere şahsi bir müsabaka sunuyor; LG Acapella. LG Acapella ile kendi özgün müziğini hazırlayarak içtimaî medyada paylaşan yarışmacılar, hem müziklerinin içeriğine, hem de toplumsal medya üzerinden sağladıkları etkileşime nazaran kıymetlendirilerek ikram kazanma talihine sahip olacaklar.

Yarışmacıların LG Q60 telefon, LG Bluetooth Sound Bar ya da LG WebOS Smart TV 43” ikramlarından birini kazanmak için www.lgacapella.com internet sitesine girmeleri, sitede bulunan 20 figürden 8’ini seçip sıralayarak kendi özgün müzik içeriklerini oluşturmaları, oluşturdukları içeriği de kendi çevre medya hesaplarından #lgacapella hashtag’i ile paylaşmaları gerekiyor.

15 Şubat 2020‘de sona erecek yarışmanı kazananları, jüri tarafından yapılan değerlendirmenin ardından www.lgacapella.com internet sitesinde 6 Mart 2020 tarihinde açıklanacak.

LG Acapella yarışı ile ikram edilecek LG eserleri üstün ses özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kompakt boyutlu hepsi bir arada LG Bluetooth Sound Bar eksiksiz istikrarda, kaliteli ses ve bas sunuyor. Sinematik DTS:X 3D Surround ses ise, çok boyutlu premium film ses kalitesini LG Q60’la mobil telefona taşıyor. LG Q60, daha yüksek ve daha net ses sunmasının yanı sıra, geliştirilmiş basları, kişisel ekolayzerı, genişletilmiş ses ortamı ve sağladığı konuşma netliği ile, cep telefonunda manzara kalitesinin yanında, üstün ses kalitesi de arayanların ilgisini çekiyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle