Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
MP4 Görüntüleri WMV Formatına Dönüştürme Nasıl Yapılır?

MP4 Görüntüleri WMV Formatına Dönüştürme Nasıl Yapılır?

MP4 en kullanılan medya formatlarından biridir, lakin bazen Windows cihazınız, codec sorunu nedeniyle belgenin oynatılmasını desteklemeyebilir. Ayrıyeten şahsileştirilmiş medyalar düzenlemek ve oluşturmak için MP4 kullanmak ülkü bir biçim değildir. Yukarıda belirtilen durumlar için, MP4 medyaları Windows WMV biçimine dönüştürmek gerekir. Düzgün bir çevrimiçi yahut masaüstü bir program, belgelerinizi elverişli kalitede ve kolay bir halde dönüştürmek için kullanılabilir.

MP4’ü WMV formatına dönüştürmek için çevrimiçi araç kullanma

MP4 medyalarınızı WMV formatına dönüştürmek için kolay bir tahlil mü arıyorsunuz? Online UniConverter, bu fiyatsız çevrimiçi araç dönüşüm için tüm yaygın formatları desteklediğinden ve rastgele bir yazılım indirme yahut suram gerektirmediğinden akıllıca seçimdir. Arayüzü lokal MP4 görüntüleri ekleyebileceğiniz ve WMV de dahil olmak üzere bir seri tanınan medya ve ses formatına dönüştürebileceğiniz kadar kolaydır. Daha evvel Media.io olarak bilinen bu yazılım, e-posta ile dönüşüm tamamlandığında bildirimini alma seçeneğine de sahiptir. Dönüştürülmüş belgeleri PC’nizde yahut direkt Dropbox hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Online UniConverter kullanarak MP4’ü WMV’ye dönüştürme adımları

Adım 1: Sistem tarayıcınızda çevrimiçi https://www.media.io

Adım 2: Medyalar eklendikten sonra, gaye formatı seçmelisiniz. Tüm belgeleri dönüştür: sekmesindeki seçenekleri açın ve Görüntü listesinden MP4’ü seçin.

MP4’ü WMV’ye dönüştürmek için profesyonel dönüştürücü

Çevrimiçi araçlar olağan programlardır ama kaliteli dönüşüm arıyorsanız, Wondershare UniConverter üzere masaüstü tabanlı yazılımlar en yeterli seçimdir. Bu eksiksiz medya yazılımı, 1000’den çokça formatı destekleyen eksiksiz bir dönüşüm aracıdır ve kayıpsız kalitede evraklar sunar. Toplu süreç, devirden ve emekten tasarruf etmek için yazılım tarafından desteklendiğinden, tek seferde birden çokça belgeyi dönüştürebilirsiniz. Ek özellikler arasında, medya düzenleme, medya aktarma, görüntü indirme, ekran kayıt üzere özellikler sayılabilir.

Wondershare UniConverter kullanarak MP4’ten WMV’ye dönüştürme adımları

Adım 1: Dönüştürülecek belgeleri ekleyin

Belgeler eklendikten sonra, kırpmak, kesmek, efekt eklemek ve vesair düzenleme seçeneklerini gerçekleştirmek için küçük fotoğraf imajının altındaki simgelerden birini kullanın.

Adım 2: Çıktı formatı olarak WMV’yi seçin

Adım 3: MP4’ü WMV’ye dönüştürme

Çevrimiçi ve masaüstü yazılımı arasındaki farklar

Çevrimiçi ve masaüstü tabanlı programlar arasında birkaç vardır. Kıymetli olanlardan kimilerini aşağıdaki tabloda listeledik.

Özellikler

Online Dönüştürücü

Masaüstü Dönüştürücü

İnternet Gereksinimi

 

 

Var

 

 

Yok

Desteklenen Formatlar

 

 

Sayılı format desteği

 

 

Tüm formatlar ve belge tipleri desteklenir

 

Belge Boyutu

 

 

Çevrimiçi araçların birçoklarında evrak boyutu sınırlaması vardır

 

Belge boyutunda bir kısıtlama yoktur

Toplu Dönüştürme

 

 

Birebir anda bir belgeyi dönüştürmeye müsaade verir

 

Birebir anda birden çokça belgeyi dönüştürebilir

 

Dönüştürme Suratı

 

 

Yavaş ve internet suratınıza bağlı

 

 

Süratli

Öbür Özellikler

 

 

Yalnızca dönüştürme özelliğini destekler

 

 

Evrak düzenleme, aktarma, kaydetme, indirme üzere bir seri işlevi ve özelliği destekler

Wondershare hakkında

Wondershare, medya ve ses evrakları ile ilgili her türlü vazifesi mahalline getirmeyi amaçlayan çeşitli yazılımlar yayımlayan halka açık bir yazılım şirkettir. Yukarıda bahsedilen Wondershare UniConverter, 1000’den çokça formatta medya dönüştürme, 10.000’den ziyade siteden görüntü indirme, medya düzenleme, kayıt, aktarma üzere birçok işlevi gerçekleştirebilen en büyük programlarından biridir. Büyük ölçüde görüntü düzenlemeyi profesyonel bir biçimde yapmak istiyorsanız, Wondershare Filmora aracını da kullanabilirsiniz. Wondershare’in yayınladığı yeni marka görüntüsünü izlemek için buraya bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=h4QPxO7rvLI

ADVERTORIAL

Yorum Ekle