Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Motorola’dan Yeni Bir Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

Motorola’dan Yeni Bir Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

Motorola, son yıllarda münasebetli fiyatlı telefonlara odaklanıyor. Giriş seviyesi Moto E serisi, Moto G serisi ve orta seviye Motorola One serisinin akabinde yeni bir amiral gemisinin geleceği ortaya çıktı.

Yeni haber, yeni Moto G8 Plus, E6 Play ve One Macro hakkında medyaya haber verilen Motorola etkinliğinde ortaya çıktı. Motorola, E, G, One üzere serilerini bir grafik üzerinde gösterirken başka tüm cihazların üstündeki “Amiral gemisi” başlığı dikkat çekti. “Z” serisinde görünen bu telefonun ismi yahut özellikleriyle ilgili rastgele bir malumat ise yok. Bilinen tek şey, Motorola’nın tekrar üst seviye cihazlara yönelmeyi düşünüyor üzere görünmesi.

Motorola’nın Z serisi 2016’da Samsung Galaxy S7’ye rakip olacak gerçek bir amiral gemisi olan Moto Z ile gelmişti. Bir sene sonra Galaxy S8’e karşılık olarak benzeri özelliklere ve fiyata sahip olan Moto Z2 Force piyasaya sürüldü. 2018’de ise Z serisinde birtakım değişiklikler gözlendi. Moto Z3, vaktinin gerisinde bir yonga setiyle geliyor ve Full HD çözünürlükle yetiniyordu.

Yeni Moto Z4 ise Snapdragon 675 işlemciye, 4GB RAM’e, tek art kameraya sahip orta seviye bir telefon. Motorola’nın telefon serisinde birtakım boşluklar olduğu açık ve firma, bunu üst seviye bir telefonla doldurmak istiyor. Firmanın MotoMods’u yeni amiral gemisine getirip getirmeyeceği ise merak konusu. Lakin mevcut mod’lar tasarımı kısıtlayacağından, MotoMod desteği ihtimali biraz düşük görünüyor.

Yorum Ekle