Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Motorola Razr, “Yoğun Talep Nedeniyle” Ertelendi!

Motorola Razr, “Yoğun Talep Nedeniyle” Ertelendi!

Motorola’nın eski efsanesi Razr’ın katlanabilir yeni modelini piyasaya sürmesi, tedarik sorunları hasebiyle, daha evvel açıklanan Ocak tarihinden öteye ertelendi. 26 Aralık tarihinde başlaması planlanan ön siparişler de ileri bir tarihe taşındı.

Ana firma Lenovo tarafından basın asıllarına yapılan açıklamaya nazaran Motorola, ön sipariş ve piyasaya çıkışı “müşteri talebini daha yeterli karşılamak” için ertelemeyi etti. Firma, talebin yüksek olduğunu ve bunun da tedarik iddialarını süratli bir biçimde değiştirmelerine neden olduğunu söyledi.

Firma şimdi yeni bir tarih sunmuş değil Yeniden de Bloomberg’in söylediğine nazaran orijinal piyasaya çıkış tarihine nazaran “çok önemli bir değişim” beklenmiyor.

Buradaki değerli olan nokta ise, Motorola’nın bu ertelemesinin tasarım dertleri sebebiyle olmaması. Samsung’un Galaxy Fold‘u, yapılan incelemeler sonrasında yaklaşık yarım yıl ertelenmişti ve yenilenen sürüm, bir ölçü değiştirilmiş bir dizayna sahipti. Razr’ın benzeri bir değişim yaşayacağına yönelik bir işaret bulunmuyor ve görüldüğü kadarıyla telefonun bileşenleri, tarafından belirtildiği kadar sağlam. 

Yorum Ekle