Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Momecon Krem : Ne İşe Yarar? Nasıl kullanılır? Krem Fiyatı 2020

Momecon Krem : Ne İşe Yarar? Nasıl kullanılır? Krem Fiyatı 2020

Momecon Krem

Momecon krem dermatologların kesinlikle seboraid dermatit hastalarına reçeteye yazdığı ve kısa vade içerisinde tesirini gösteren Momecon krem, hakkında merak edilen soruları yanıtladık. İçerisindeki etken özellikleri alerjisi olanların kullanmaması gereken Momecon krem nasıl kullanılır, fiyatı nedir, yan tesiri var mıdır sorularının karşılığını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Yalnızca cilt olarak ortaya çıkan değil, saçlı kafa derisinde ve gözlerde hatta ve hatta kulakta bile görünen Momecon kremin eczanelerde losyonu da bulunuyor. Kullanan birçok insanda bu ilaçtan çok mutlu olunduğu görülünce herkes çok merak ediyor. Etken maddesi Mometazon furoat olan krem, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların tesirlerini azaltan ve cilt üzerine uygulanan bir ilaçtır. Sırf eczanelerde satılan bu krem mütehassıs doktorların Atopik dermatit (egzama), alerjik dermatit (deterjan tasarrufu gibi)  ve psoriasis-sedef illeti (dizlerde, dirseklerde, saçlı baş derisinde ve öbür ortamlarda kuru ve kaşıntılı kızarıklıklarla birlikte kalın, sedef rengi, iri pullanmalar-kepeklenmeler)  üzere iltihaplı deri illetlerinin tedavisinde reçeteye yazdıkları kremler arasındadır.

Momecon Krem 2020

30 gramlık tüplerde satılan bu krem, 2014 yılında beri de kullanılmaktadır.  Bilim ilaç Sanayi tarafından Kocaeli’nin Gebze kazasında üretimi yapılan Momecon kremin yardımcı etken hususları ise, saf su, propilen glikol, fosforik asit, izopropil alkol,hidroksipropil selüloz isimli unsurlardır.

Yarar görebilmeniz için nizamlı ve sahih bir formda kullanılması önerilen bu krem, gebe ve emziren kimseler kullanmamalıdır.

Momecon Krem %0.1

MOMECON KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o halde kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında kullanacaksanız uygulayacağız nahiyeyi temizleyin. Parmağınızla ufak ölçüde aldığınız ilacı ince bir tabaka halinde ilgili ortama yayıp hafif hareketlerle cilde yedirin. Üzerini almayacak halde kapatmayın. Gün içerisinde yalnızca 1 kere uygulayabilirsiniz. Sadece hastalıklı ortama uygulamalısınız. En önemlisi bu kremi mutlaka doktorunuza başvurarak nasıl kullanmasını sormanızdır çünkü bazı durumlarda farkı uygulama şekilleride olabiliyor.

Momecon

MOMECON KREMİN FİYATI NEDİR?

Eczanelerde satılan Momecon kremin 2020 fiyatı 9.83 TL’dir.

MOMECON Kremin Yan Etkileri

Yan etkileri genel olarak; Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminize başvurun. Tedaviye başladıktan sonraki 2 hafta içerisinde belirtilerinizde bir güzelleşme görülmüyorsa ya da bakteri, mantar yahut virüs enfeksiyonu belirtileri varsa kesinlikle hekiminize başvurun.

Yorum Ekle