Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
MMD, Berlin espor Tertibi G2 Esports’un Sponsoru!

MMD, Berlin espor Tertibi G2 Esports’un Sponsoru!

Önder ekran eksperi ve monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, şu anda en ünlü ve başarılı tertiplerden olan G2 Espor sponsorluğunu duyuruyor. G2 Espor, 2013 yılında Carlos ‘ocelote’ Rodríguez tarafından kuruldu ve o vakitten beri farklı oyunlarda 94 mükafattan ziyadesine sahip, öncü, yerküre çapında bir grup olarak kendini kanıtladı.

MMD, kişisel olarak yerküre çapında aralarında konsolu optimize edilmiş Momentum monitörlerinin de bulunduğu ekranlarını pazarlar ve satar. Phillips monitörleri ve G2 Espor, yeni bir on yıla başlarken konsol oyunculuğu piyasasını ele geçirmek için güçlerini birleştirdi. 2020 yılının ocak ayında başlayan sponsorluk bağıdı, Racing ve Rocket League ekiplerine odaklanacak.

MMD, kişisel olarak yerküre çapında aralarında konsolu optimize edilmiş Momentum monitörlerinin de bulunduğu Philips ekranlarını pazarlar ve satar. Phillips monitörleri ve G2 Espor, yeni bir on yıla başlarken konsol oyunculuğu piyasasını ele geçirmek için güçlerini birleştirdi. 2020 yılının Ocak ayında başlayacak sponsorluk bağıdı, Racing ve Rocket League ekiplerine odaklanacak.

MMD Pazarlama & İş Idaresi Yöneticisi Stefan Sommer şunları söyledi: “Konsol oyunculuğunu şimdiye kadar olduğundan daha da heyecan verici kılmak için G2 ile güçlerimizi birleştirmekten ve espor topluluğunu desteklemekten gurur duyuyoruz. Mahsusen G2 Rocket League ekibi, şu anda bulundukları noktaya gelebilmek için çok çalıştılar. Bizler de, desteğimizle 2020 yılında nereye geleceklerini göreceğimiz için heyecan duyuyoruz. Bütün G2 ekiplerinin eğitim tesislerini konsolla optimize edilmiş monitörler ile donatmamız, nitekim de eğitimlerini, münhasıran de Rocket League ekibini iyileştirebildiğimiz manasına geliyor. Bu da, bize profesyonel oyuncuların bir monitörden neler beklediğini anlamamız ve öğrendiklerimizi konsol oyunculuğu için gelecekteki eserlere dahil edebilmemiz için bir fırsat”.

2019 yılı boyunca, G2 Rocket League takımı hem DreamHack Montreal hem de Rocket League Yerküre Şampiyonaları’nda (RLCS Dönem 7) finale kaldı. Bu da, G2 espor ekiplerinin gücünü gösteriyor, hem de yalnızca FPS ve MOBA cinslerinde değil, birebir devranda spor oyunlarında da. 

G2 Espor CEO’su Carlos ‘ocelote’ Rodriguez, “Oyun oynarken, velev çevrimiçi ortamda yarışalım velev tek oyunculu müsabakalarda oynayalım; akıcı, unutulmaz bir deneyim istiyoruz” yorumunu yaptı. “Size yalan söylemelerine müsaade vermeyin – profesyonel oyuncular sırf oyunlarının akıcı bir halde çalışmasını değil, birebir devirde harika görünmelerini de isterler. Philips monitörleri yenilikçi, biz de öyleyiz. Aramıza şirin geldiniz”.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle