Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Microsoft, Tanınan Tatbikinin “Ölüm” Tarihini Açıkladı!

Microsoft, Tanınan Tatbikinin “Ölüm” Tarihini Açıkladı!

Microsoft, yaklaşık dört sene evvel tanınan vazife oluşturma pratiği Wunderlist’i aldığını doğrulamıştı. Bunun iki sene sonrasında Wunderlist’in alternatifi Microsoft To Do ortaya çıktı (ismi daha sonra To-Do oldu) ve Wunderlist’in emekliye ayrılacağı anlaşıldı.

To-Do yayınlandığından beri Wunderlist’in ne vakit kapanacağına dair bir duyuru ve ipucu yoktu lakin bugün itibariyle bu değişti. Microsoft To Do ekibi, Wunderlist’in web sitesindeki yeni blog gönderisinde hizmetin 6 Mayıs 2020 sonrasında desteklenmeyeceğini duyurdu. Yani bu tarihten sonra yapılacak listesi öğeleri, cihazlar arasında eşitlenmeyecek. Microsoft, Wunderlist’e yeni kullanıcı kaydı kabul etmeyi zati durdurmuş durumda.

Microsoft To Do, geçen iki sene içinde işlevle zenginleşti ve Wunderlist’e nispeten yaklaştı. Tatbik, bugün itibariyle alt vazifeler, alt klasörler, paylaşımlı listeler, ek belgeler üzere işlevleri destekliyor. Velev Microsoft To Do’nun sunduğu art plan resmi sayısı, Wunderlist’tekileri geçmiş durumda.

Wunderlist’ten To Do’ya geçmek nispeten kolay. To Do pratiği, Wunderlist öğelerini To Do’ya aktarmanıza müsaade veriyor. Microsoft To Do web sürümüne ve pratiklerine, resmi web sahifesinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle