Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Microsoft, Artık de Windows XP Kazağı Yaptı

Microsoft, Artık de Windows XP Kazağı Yaptı

Microsoft, geçen sene Windows 95 temalı kazağıyla hayli gürültü koparmıştı. Firma kazaklardan yalnızca 100 adet ürettiğinden birçok kullanıcı, nostaljik kazağa hasret kalmıştı.

Geri dönen “Windows Nahoş Kazağı” bu kere Windows XP temasına sahip. Yalnızca seçilen şahıslara gönderildiğinden, kazağı satın almanız tekrar mümkün değil. Kazağın ön tarafında tekrar bir Windows logosu konum alıyor, ama geri kalanı bu kere mavi renge sahip.

Firma, bu yılki kazağın paketinde geliştirmeler yapmış. Yeni kutu, yepyeni Windows XP’nin kutusuna epeyce benziyor ve üzerinde “Windows XP Pro-ho-ho-fessional” yazıyor. Başlat menüsünün üzerinde “Soft-wear Pack 2” yazdığını görüyoruz. Kutunun ardında ise gerçek Windows XP kutusunda olduğu üzere bir özellik listesi mekan alıyor. Özellikler arasında kolay heyetim, dostu arayüz, yüksek ağ performansı, inançlı mimari, ferdî deneyim ve arkaya uyumluluk var.

Kazak, kutunun içinde ince bir kağıda sarılmış hale geliyor. Bu kağıdın üzerine Windows XP’nin unutulmayan Bliss duvar kağıdı basılmış.

Windows Ugly Sweater, Microsoft’un seçtiği şanslı kullanıcılara yakında ulaşacak.

Yorum Ekle