Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Meskeninizde Çalışırken Verimliliğinizi Artıracak Teklifler

Meskeninizde Çalışırken Verimliliğinizi Artıracak Teklifler

Türkiye’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle herkes meskenlerinde daha ziyade vakit geçiriyor. Samsung, kişilerin meskende kaldıkları vakti verimli ve keyifli bir halde değerlendirmelerine yardımcı olmak için başlattığı “#EvdeBeraberiz” kampanyası kapsamında, birçok farklı yerde tavsiyelerde bulunuyor. Hem evlerinizde geçirdiğiniz devranı daha keyifli hale getirmenizi hem de verimliliğinizi artırmanızı sağlayacak tavsiyeler bu defa hanelerinde çalışanlara yönelik. Bu devirde haneden çalışan herkes ofiste çalışıyormuş üzere verimli olmanın metotlarını arıyor. İşte Samsung’un evinizdeyken de ofisinizdeki ritmi yakalamanızı sağlayacak ipuçları:

Güçlü bir cihaz ile olun

Meskeninizde çalışıyorsanız, ofis içi verimliliğinizi sağlayacak ve size tıpkı konforu sunacak kadar güçlü bir cihaza muhtaçlık duyabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden bir masaüstü deneyimi sağlayan Samsung DeX ile işlerinizi halledebilir, anlık iletileşme ve medya konferans araçlarını kullanarak iş arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.

Planlamanızı yapın

Uzaktan çalıştığınızda, güzel hengam idaresi de kritik ehemmiyet taşıyor. Bunun için gününüzü verimlilik döngülerine ayırmaya çalışabilirsiniz. 15 dakika iş, 5 dakika mola üzere. Bunu dört kere tekrar edip akabinde 20 dakikalık bir mola verebilirsiniz. Samsung Notes üzere bir not tutma pratiği ile de yapılacak işler listenizi süratle halledebilirsiniz.

Gereksiniminiz olan belgeye istediğiniz mekandan erişin

Uzaktan çalışırken tüm done, tatbik ve girişimlerinize her bölgeden erişebilmek çok kıymetli. Samsung DeX ile cihazlar arasında çoklu hizmetleri ustalıkla tamamlayabilirsiniz. Yalnızca bir USB kablosu kullanarak Samsung DeX ile telefonunuzun TV’de yahut PC’de sunacağı tüm imkanların kapısını aralayabilir böylelikle gereksiniminiz olan dosyaya erişebilirsiniz.

Kendinize bir çalışma sahası hazırlayın

Rahat çalışabileceğiniz bir masayı boşaltıp üzerini büsbütün işinizle ilgili eşyalarla doldurun. Galaxy S6 üzere bir Samsung cihazınızı Samsung DeX ile bilgisayar ya da TV’ye saniyeler içinde bağlayabilir, işle ilgili tüm belgelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Galaxy Tab S6’nın taşınabilir klavyesi[1] de DeX’e süratli erişim için hususî bir tuşa ve çalışma ortamınızı tamamlayacak bir dokunmatik yüzeye sahip olmasıyla da işlerinizi kolaylaştıracak. Ayrıyeten, masanın başında uzun vadeler geçireceğinizi hesaba katarak kullandığınız sandalyenin rahat olmasına dikkat etmenizi de öneririz.

Instagram üzerinden #EvdeBeraberiz aktiflikleri hanelere renk kattı

#EvdeBeraberiz programı kapsamında spor, yemek, moda, cümbüş, verimlilik, sanat üzere mevzularda meskende kalanlara ilgi alımlı içeriklerle seslenen Samsung, bu içeriklerin yanı sıra ünlü isimlerle iş birlikleri yaparak Instagram yayınlarıyla hanelere renk kattı. Evlerinizde geçirdiğiniz vakti keyifli hale getiren ünlü isimler ve daha evvel gerçekleştirdikleri etkinliklere Instagram üzerindeki Samsung IGTV kanalından ulaşabilirsiniz:

Yorum Ekle