Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Meskende kaş çıkarma ve gürleştirme usulleri neler? En kolay kaş çıkarma

Meskende kaş çıkarma ve gürleştirme usulleri neler? En kolay kaş çıkarma

Kaşlarınızın kıl köklerinde vitamin eksikliği ve küsme üzere nedenlerde ötürü dökülmeler yaşanabilir. Bu durum vakit zaman çok olduğunda kaş aralarında boşluk velev seyrelme üzere durumlarla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. İşte tam da bu durumda imdadınıza yetişiyoruz. Meskende kolay kaş çıkarma yollarını ve gürleştirmek için tahlil tekliflerini haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Kaş dökülmesi acilen hemen her bayanın yaşadığı sorunlardan biridir. Birinci devranlar dikkat çekmese de vakitle can sıkıcı bir hale gelebilir. Dermatoloji mütehassısları kaşların yüz hattında epey kıymetli noktaya sahip olduğunu söz ediyor. Kaş dökülmesine günümüzde birden çokça şey olabilir. Bunun başında ise “şekil vermek üzere kaş alımının yanlış yapılması sebebiyle köklerin zedelenmesi” durumu günümüzde çok ziyade görülür. Hazırladığımız bu haberde dökülen kaşlarınızı geri mekanına getiriyoruz.Kozmetik yerküresinde kaş çıkarmak için çeşit çeşit eserler mekan alıyor. Ama bu eserler kimyasal unsurlar içerdiğinden ötürü cildinizde tahrişe velev deri altı meselelerine neden olabilir. Lakin bu durumu yaşamamak için alternatif tıptan yararlanabilirsiniz. Siz de kaşlarınızın çok az olduğundan ve sık sık döküldüğünden şikayetçiyseniz aşağıdaki doğal prosedürleri deneyebilirsiniz.

HİNT YAĞI

Doğal mucizelerden biri olan hint yağı kaşların, kirpiklerin velev saçların sağlıklı bir biçimde uzamasına yardımcı olan en tesirli sistemler arasında bölge alır. Kaşların çıkmasına yardımcı olurken birebir hengamda kıl köklerinin güçlenmesine de olanacak sağlar. Her sabah birkaç damla hint yağını parmak uçlarına damlatıp, masaj yapın. 30 dakika beklettikten sonra ılık su ile şıkça yıkayın. 6 hafta boyunca uygulayacağınız bu metottan kısa vadede sonuç elde etmek istiyorsanız kesinlikle nizamlı pratiğe itina göstermelisiniz.

ZEYTİNYAĞI

İçerisinde bulunan A ve E vitaminleri sayesinde gözle görülür formda kaşları gürleştirmeye yardımcı olan zeytinyağı, E vitaminiyle kıl tellerini beslerken A vitaminiyle kılların çıkmasını sağlar. Bu prosedürü katiyetle saf zeytinyağı ile yapmalısınız. Kaşlarınızın üzerine bir kaç damla sürüp, parmaklarınızla masaj yapın. Akabinde 2 saat bekletin ve ılık su ile yıkayın. Tesirli bir sonuç almak istiyorsanız birkaç hafta boyunca tatbike itina gösterin.

YUMURTA SARISI

Biyotin bakımından güçlü olan yumurtanın sarısı, kılların çıkma müddetini hızlandırır. Tıpkı hengamda uzamasını da sağlar. Yumurtanın sarısını beyazın içerisinde ayırıp çatal yardımıyla  ezin. Küçük fırçayla kaşlarınıza sürün. 20 dakika kadar beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Bu metodu haftada 2 yahut 3 sefer uygulamak ehliyetli olacaktır.

SOĞAN SUYU

Soğanın içerisinde bulunan sülfür kaşların gürleşmesini sağlarken, doğal bir görünüm kazanmasına da yardımcı olacaktır. 1 tatlı kaşığı soğan, 1 tatlı kaşığı limon suyu ve 2 çay kaşığı soğanı blenderda macun kıvamına getirin. Akabinde pamukla kaşlarınıza sürün. 1 saat beklettikten sonra limon suyu yardımıyla kaşlarınızdan çıkarın. Bu formülü her gün uygulayabilirsiniz.

Yorum Ekle