Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Meskende Canı Sıkılanlara En Sürükleyici Yabancı Seri Tavsiyeleri!

Meskende Canı Sıkılanlara En Sürükleyici Yabancı Seri Tavsiyeleri!

Koronavirüs nedeniyle evlerinizde kalmak zorunda olduğunuz şu günlerde, yalnız yaşamayanlar televizyonlarını, bilgisayarlarını yahut tabletlerini başka aile fertleri ile paylaşmak zorunda kalabiliyor. Akıllı telefonlar konutlarınızın içerisinde de sizlere büyük bir özgürlük sunuyor, sonunda örneğin çiftler her devir birebir seriyi izlemek zorunda da kalmıyor. Samsung, serilerini yalnız izlemek isteyenleri de düşünerek “#EvdeBeraberiz” kampanyası kapsamında akıllı telefonlarda izleyebilecekleri sürükleyici serileri derledi. İşte Samsung’un mobil cihazınızda seri izlemenin keyfini daha da artıracak tavsiyeleri:

Our Planet: Tabiatta bir anın keyfini çıkarın

Planet Earth serisinin yapımcılarından gelen bu seri, olağan seri akışınızı bir an için değiştirmenizi öneriyor. Sir David Attenborough’un anlatımıyla daha evvel hiç sinemaya alınmayan buzullar, derin okyanus, çöl, orman ortamları ve bu mekanları meskeni olarak gören nadir ve mükemmel hayvanlarla doğayı adeta hanenizde yaşayabilirsiniz. Tabiatın dehşet sıklığını Full HD ve HDR formatlarında izlerken, kendinizi yerküremizin sihrine kaptırabilirsiniz.

Stranger Things ile diğer bir boyuta geçin

Sıradanlıktan sıkıldıysanız ve tansiyonlu serilerden hoşlanıyorsanız, bir nesli büyüleyen 80’lerin klasiklerine bir övgü niteliğinde olan, beklenmedik gelişmelerle dolu Stranger Things’e bayılabilirsiniz. AMOLED medya özelliği faal olan akıllı telefonlar koşut kozmostaki karanlık sahneleri görmeniz için uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor.

The Crown ile gerçekleri öğrenin

The Crown’ın yeni dönemi izlerken tüm vakaların gerçek yüzünü öğrenmenin kolay bir yolu var. Galaxy S20 üzere kimi Android akıllı telefonlar, fotoğraf içinde fotoğraf modunu aktifleştirerek, art planda öteki bir tatbik çalıştırırken, daha küçük bir pencerede bir seri yahut sinema oynatmanıza imkân tanıyor. Bu formda, duraklat düğmesine basmadan Buckingham Sarayında sahiden neler olduğunu süratle araştırabilirsiniz.

Triple Frontier ile soyguna katılın

Biraz arıyorsanız, Netflix’in en yeni aksiyon – tansiyon sineması Triple Frontier muhtemelen sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Sizi sıkıcı bir günden alacak olan sinema, Kolombiya Amazon’unun ortasında kanunsuzluğu seçen eski Hususî Kuvvetler mensuplarıyla bir maceranın içine atacak. Galaxy Buds+ üzere kablosuz kulaklıklar da yürek burkan her sesi, ateşlenen her silahı canlı formda duymanızı ve kendinizi hanenizde aksiyonun tam ortasında hissetmenizi sağlayacak.

Instagram üzerinden #EvdeBeraberiz aktiflikleri meskenlere renk kattı

#EvdeBeraberiz programı kapsamında spor, yemek, moda, cümbüş, verimlilik, sanat üzere mevzularda hanede kalanlara ilgi cazibeli içeriklerle seslenen Samsung, bu içeriklerin yanı sıra ünlü isimlerle iş birlikleri yaparak Instagram yayınlarıyla konutlara renk kattı. Evlerinizde geçirdiğiniz vakti keyifli hale getiren ünlü isimler ve daha evvel gerçekleştirdikleri etkinliklere Instagram üzerindeki Samsung IGTV kanalından ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle