Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Mesh WiFi Sistemini Genişletme Eseri Geldi

Mesh WiFi Sistemini Genişletme Eseri Geldi

Son periyotta Mesh teknolojili hane WiFi sistemleri ile geniş ve katlı meskenlerdeki WiFi problemlerine tahlil getiren TP-Link, Deco serisi Mesh WiFi modellerine bir yenisini ekledi. Mevcut Deco kullanıcılarının ağı genişletmek maksadıyla kullanabilmeleri için tasarlanan Deco M3W, tüm Deco modelleriyle entegrasyonlu.

Daha evvel birkaç üniteden oluşan bir Deco mesken WiFi sistemi kuran kullanıcılar, hengam içinde bu mevcut ağı daha genişletmek isteyebilirler. Yeni cihazların eklenmesi, daha evvel WiFi ilişkisi gerekmeyen meskenin farklı kısımlarında de WiFi muhtaçlığı oluşması üzere nedenlerle ağı genişletmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen ve standart bir menzil genişleticiye benzeyen Deco M3W, rastgele bir prize takılarak kullanılıyor. Yalnızca Deco sistemleriyle entegrasyonlu olan eser, yaklaşık 140 metrekareye (1500 feet2) kadar WiFi sinyallerini genişletebiliyor.

Suramı ve tasarrufu da son nokta kolay olan Deco M3W’yi WiFi sinyallerinin ulaşması istenen koridor, mutfak, garaj ya da bodruma yakın bir noktadaki prize takıp, çalışır hale getirmek mümkün. Cihazın yanlışsız alanda konumlanması çok kıymetli. Bu nedenle eser üzerinde alan akıllı sinyal göstergesi, kullanıcıları bu bahiste yönlendiriyor. Beyaz ışık olan noktadaki prize takılarak çalışır duruma getirilen Deco M3W, tıpkı ağ ismi ve şifre ile mevcut Mesh WiFi ağını daha da genişletiyor. Mesh WiFi sisteminin sağladığı, tek bir ağ ismi ile hanenin içinde kesintisiz bir formda WiFi’a dolaşabilme avantajı genişletme eseri olan Deco M3W ile de sürüyor.

Yüksek WiFi Suratı, Kesintisiz Ilişki Keyfi

Deco M3W, çift bant ve AC desteğine sahip ve yekunda 1200Mbps kablosuz suratlara ulaşabiliyor. ‘Adaptif Yol Seçimi’ ve QoS Fonksiyonları özellikleriyle çok sayıda cihazın olduğu WiFi ağlarında görülen sıkışıklık ve yavaşlama üzere problemleri ortadan kaldırıyor. WiFi ağına bağlanan cihaz sayısı ne kadar çok olursa olsun dertsiz ve kesintisiz bir WiFi keyfi sunuyor.

Deco M3W, yalnızca kesintisiz ve güçlü bir WiFi erişimi oluşturmuyor; birebir vakitte vesair Deco modellerinde olduğu üzere güçlü Ebeveyn Denetim özellikleri sayesinde ağın ve kullanıcıların güvenliğini de sağlıyor. Olağan ve sezgisel bu denetimler ile kullanıcı profilleri ve buna elverişli temas seçenekleri oluşturulabiliyor; filtre seviyeleri; vakit sınırlamaları; WiFi ilişkisini büsbütün askıya alma üzere engellemeler kolaylıkla yapılabiliyor.

TP-Link’in iOS ve Android destekli Deco pratiği sayesinde kolaylıkla kurulabilen Deco M3W, tekrar bu pratikten kolay bir biçimde yönetilebiliyor; tüm denetimler yapılabiliyor. Eser ayrıyeten Alexa sayesinde ses ile de denetim edilebiliyor.

Bu hafta içinde Türkiye’de satışa sunulacak olan Deco M3W’nin satış fiyatı KDV dahil 48 USD olarak açıklanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle