Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Matrix 4’e Sürpriz Transfer!

Matrix 4’e Sürpriz Transfer!

Warner Bros – DC sinemaları, Marvel Comics – Disney ortaklığı karşısında başarısız periyotlar geçirdi. Warner Bros sadece Aquaman ve Wonder Woman üzere imalatlarla kayda bedel ticari muvaffakiyetler elde ederken, rakibi her çizgi roman uyarlamasında gişe rekorlarını alt üst etti.

Warner Bros. tarafından duyurulan Matrix 4 ise, şirket açısından büyük başarılara gebe.  ile Carrie-Anne Moss, bir defa daha sinemanın baş rol oyuncuları arasında taraf alacak. Prodüksiyonun yönetmenliğini Lana Wachowski üstlenirken; senaristlik hizmetlerini ise Aleksandar Hemon ve David Mitchell  üstleniyor.

Artık de, Matrix 4 ile ilgili yeni bir haber var. Prodüksiyonun istenilmeyen karakterleri arasına, değerli bir isim katılacak. Aquaman’in en büyük düşmanı olarak kabul edilen Black Manta’yı müddet evvel beyaz perdede canlandıran Yahya Abdul-Mateen II‘nin, Matrix 4 kozmosuna aktarım olması bekleniyor. Yahya Abdul-Mateen II, endişe sineması Us (Biz) ve Black Mirror serisinde de taraf alarak, ününe ün katmıştı. Aquaman de, DC Genişletilmiş Evreni’nin ticari açıdan en başarılı sinemalarından biri oldu. Eser, her ne kadar otorite değerlendirmeleri açısından Dark Knight serisinin yanına yaklaşamasa da, 1,5 milyar dolara yakın gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı.

Yorum Ekle