Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Marvel, 2020’de Hatun Kahramanları Öne Sürecek!

Marvel, 2020’de Hatun Kahramanları Öne Sürecek!

Son yıllarda süregelen bir “Bayan ” furyası mevcut. Netflix, CW ve DC Comics kainatı uyarlamalarında bu siyasetlerin izlerini görmek mümkün: Supergirl, Batwoman, Legends of Tomorrow, Daybreak, Chilling Adventures of Sabrina… Bu ve gibisi imalatları izleyenler; kolay kolay neyi kastettiğimizi anlayabilir.

Avengers: Endgame‘de birbirinden farklı sürprizlerle karşı zıdda kaldık ve ne yazık ki; Marvel kozmosunun en tanınan üstün kahramanlarından birine, Iron Man’e veda ettik. Onunla uzunluk ölçüşebilecek bir sair karakter olan Steve Rogers da, güçlü kalkanını Sam Wilson’a devretti. 

DC, Warner Bros ve Netflix üzere stüdyolar son vakitlerde baş rollerde bayan oyunculara nokta veriyor. Daha evvel saydığımız serilere ek olarak, Wonder Woman da her açıdan büyük başarılara imza attı. Marvel, DC-Warner Bros. kozmosunun yürekli adımlarını takip etme niyetinde…

2020 yılında beyaz camda gösterime girecek yapıtlara değinelim: New Mutants, Black Widow ve The Eternals…  New Mutants’ın baş rol oyuncuları arasında Maisie Williams (Game of Thrones) ve Anya Taylor-Joy (Glass, Peaky Blinders) bulunuyor. Black Widow sinemasında doğal olarak Scarlett Johansson oyunculuk gücünü gösterecek.The Eternals sinemasında ise baş rolü Angelina Jolie üstlenecek.

Natürel ki Warner Bros – DC Comics iştiraki da boş oturmayacak. DC-Warner Bros iki dev bütçeli yapıtla önümüze çıkacak: Wonder Woman 1984 ve Margot Robbie‘nin öne çıktığı Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn üzere prodüksiyonlar da 2020 yılında gösterime girecek.

Velhasıl hatun oyuncular; 2020 yılı çizgi-roman uyarlamalarında büyük rol üstlenecekler. 

Yorum Ekle