Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik zararlı mıdır?

Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik zararlı mıdır?

Seyrek ve kısa kirpikleri olanlar genelikle takma kirpik kullanmak için merak ederler. Lakin takma kirpikler köklere zarar verdiği için daha ziyade dökülmesine sebebiyet verebilir. Takma kirpiklerin takılması güçlükle olduğundan ötürü kozmetik yerküresinde manyetikli kirpikler çıktı. Bu kirpikler hem takılışı kolay hem de kendi kirpiklerinize zarar vermeden uzun görünmesini sağlıyor. Evet manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır? Karşılığı haberimizde…

Manyetik kirpik, görünümü olağan takma olanlardan farklı olmayarak, mıknatıslı olanlara verilen isimdir. Son vakitlerde çok ziyade merak edilen ve aranan eserler arasında taraf manyetik kirpikler, seyrek ve dökülen kirpik yapısına sahip olmak birebir vakitte da kirpikleri olduğundan daha ziyade gür göstermek için kullanılan bir kozmetik eserdir. bayanların dikkatini çeken manyetik yahut mıknatıslı kirpikler, göze iki munfasıl kirpik ile alt ve üstten tutturulup takılan bir kirpik çeşididir. Siz de mıknatıslı yani manyetik kirpikleri merak ediyorsanız detaylara göz atabilirsiniz.

Seyrek, kısa yahut görünmeyen kirpiklerden şikayetçi olanların kesinlikle kullanması gereken manyetik kirpikler, birçok markanın en çok satılan eserleri arasında konum alıyor. Doğal görünümü sayesinde kendine hayran bırakan ve tasarrufu çok kolay olan manyetik kirpikleri taktığınızda maskara yahut diğer bir eser kullanmanıza gerek kalmayacak. Çok münasip fiyatlara bilhassa internette birbirinden farklı modelleri bulabileceğiniz manyetik kirpiğin öbür takma kirpiklerden farkı içerisinde taraf manyetik yerlerle kirpiklere takılıyor olmasıyla kolaylıkla takılıyor. Tasarrufu hayli kolay olan mıknatıslı kirpik, bir çok kişi tarafından merak ediliyor lakin kullananların birden fazla şad kalmadıklarını, tasarrufunun takma kirpikten daha güçlükle olduğunu belirtiyorlar.  

PEKALA MANYETİK KİRPİK NASIL KULLANILIR?

Mıknatıslı takma kirpik parlak ve gösterişli bir kutu içerisinde satılıyor.  Kutunun içerisinde mıknatıslı kirpikten 4 adet bulunuyor. olarak 1. Parçayı alt kirpiğe uyguluyoruz. Daha sonra gayrı kirpiği kirpinin üst tarafına uygulayarak altta kalan kirpikle birleşmesini sağlayın. Birbirine denk getirmesi güç olduğundan takarken epey dikkat edilmesi gerekiyor. 

Kimi bloggerlar tarafından beğenilen mıknatıslı takma  kirpik takarken rastgele bir yapıştırıcı kullanılmadığı içinde gözler örtülü olduğunda dahi kalın bir yapıştırıcı izi bulunmadığı için epey doğal durduğu söyleniyor. Lakin kullanan sair makyaj bloggerları da tam karşıtı açıklamalarda bulunarak kirpikleri döktüğüne ve göz kapağına zarar verdiğini söyleyenler de var. 

Yorum Ekle