Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Logitech’in Son Bombası: Yeti X!

Logitech’in Son Bombası: Yeti X!

Inovatif yatırımlarıyla ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran dizaynlarıyla fark yaratan Logitech, Blue Microphones‘i satın almasıyla birlikte eser yelpazesine dahil ettiği üst seviye yayın ve oyun mikrofonu Yeti X‘i tanıttı. Tak çalıştır özelliğiyle öne çıkan Yeti X, birbirinden farklı özelliğiyle Youtube, Podcast ve Twitch yayıncılarının hayatını kolaylaştırıyor. Yeti X, sahip olduğu Blue VO!CE teknolojisiyle kullanıcılara profesyonel bir ses kalitesi için çeşitli şahsi efekt ve hazır ayarlar sunuyor.

Dört kapsül kondansatörlü mikrofon serisiyle harika odak ve netlik sağlayan Yeti X, çok fonksiyonlu akıllı düğmesi ile ses seviyesini gerçek devirli olarak izleyip ayarlamaya imkân tanıyor. Harika ses kalitesini yenilikçi özelliklerle bir araya getiren Blue Yeti X, kusursuz içerikler sunmak isteyenlere muhtaçlık duyduklarından çok daha fazlasını vadediyor.

Süratli ve kolay kurulumuyla son aşama pratik

Blue VO!CE teknolojisiyle ön plana çıkan Yeti X’i tanıtarak USB mikrofon serisini geliştirmeye devam ettikleri için çok mesrur olduklarının altını çizen Blue Microphones CEO’su John Maier; “Dünyanın dört bir yanındaki içerik üreticilerinin geri bildirimlerinden hareketle en uygun sesi yakalayan, süratli ve kolay tasarruflu bir esere imza attık. Yeti X, kullanıcılarına yüksek kaliteli efektler ve hazır ayarlarla seslerini süratli bir halde ayarlama imkânı veriyor. Başkaca, yüksek çözünürlüklü LED ses gücü göstergeleri ve çok işlevli akıllı düğme üzere yeni özellikler, oyun, streaming ve podcast için harika sonuçlar almayı kolaylaştırıyor.” dedi.

Mac ve PC’de rahatça çalışabilen Yeti X, profesyonel yayınlar için gereken ses kalitesini elde etme konusunda içerik üreticilerini desteklerken, ses efektleriyle de herkesten tam puan alıyor. Kullanıcılar hatun ve erkek sesi, radyo sesi, vintage ve asrî sesler üzere birbirinden farklı ses efektine süratlice erişip kullanabiliyorlar.

Ses kalitesinden ödün vermiyor

Dört kapsül kondansatör Yeti X’in daha ve odaklı ses almasını sağlıyor. Kardioid modu, mikrofonun önündeki ses menşelerini direkt yakalıyor. Çok cepheli modu, mikrofonun her konumundan eşit ölçüde ses alırken Stereo modu ise hem sağ hem de sol kanalları kullanarak sarmal sesleri yakalıyor.

Yeşilden kırmızıya akıllıca giden 11 segmentli bir LED ses gücü göstergelerine sahip olan Yeti X, içerik üreticilerine ses seviyelerini kolaylıkla denetim edip ayarlama ve profesyonel ses kalitesini yayın boyunca sürdürme imkanı veriyor. Işıklı ve çok fonksiyonlu akıllı düğmesi, kolay sessize alma ve kulaklık ses seviyesi üzerinde hassas denetim sağlıyor. Mikrofon ve bilgisayar sinyallerini de denetim eden akıllı düğme, bilgisayar sesi seviyesini kulaklıklarda duyulan mikrofon sesiyle süratli halde dengeleyebiliyor.

İçerik üreticileri mikrofonlarının ayarlarını Logitech’in fiyatsız, tasarrufu kolay G HUB platformundan erişilebilen Blue VO!CE sayesinde süratlice masaüstlerinden yönetebiliyorlar. Kullanıcılar ayrıyeten Yeti X’in LED ışıklarının rengini kişiselleştirerek masalarının rengiyle ve dizaynıyla eşleştirebiliyorlar. Yeti X, masaüstünden mikrofonu en yeterli formda kullanmaya yardımcı olacak süratli ve direkt denetim seçeneklerine sahip Blue Sherpa pratiğiyle da koordinasyonlu.

Yeti X, Türkiye’de Ocak 2020 tarihinden itibaren satışa sunulacak ve raflardaki mahallini alacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle