Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
LG V60’ın Art Yüzü Ortaya Çıktı!

LG V60’ın Art Yüzü Ortaya Çıktı!

LG, telefon kameralarında sayının daha kıymetli olduğuna inanan firmalardan. En azından LG V60‘a ilişkin art panel bu türlü söylüyor.

V60 ThinQ

SlashLeaks’in paylaştığı fotoğraflar, dört kameranın sığabileceği bir art kapağı gösteriyor. Bu durumda V60’ın sayısı, V50’ye ve LG G8’e nazaran bir çokça olacak demektir. Telefonun arakasında “V60 ThinQ” yazısını görüyoruz. Bu tıp sızıntılara kuşkuyla yaklaşmak gerekse de, LG’nin “ThinQ” sözcüğünü adeta bir takıntıya dönüştürdüğünü bildiğimizden, gerçek kapağı görüyor olabiliriz.

Art yüzeyde rastgele bir parmak izi sensörüne rastlanmaması, V60’ın sensörü ekranın içine taşıyabileceğinin ipucunu veriyor. V50 ThinQ ve LG G8’in parmak izi tarayıcısı geride idi. LG G8X ve öteki birçok telefon, parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştiriyor.

Sızan imajlar, geçen günlerde sızan LG G9 ThinQ’in sızan çizimlerine de epeyce benziyor. Münasebetiyle iki telefon, birbirine çok emsal olabilir. Telefonların MWC 2020’de birebir aktiflikte tanıtılmasına şahit olabiliriz.

Yorum Ekle