Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
LG Türkiye, Kore Gazileriyle 11. Defa Buluştu

LG Türkiye, Kore Gazileriyle 11. Defa Buluştu

LG Electronics Türkiye, Mihrabat Korusu’nda gerçekleştirdiği öğlen yemeğinde Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyeleri ile buluştu. LG’nin 11 yıldır aralıksız sürdürdüğü bu buluşmaya 50 Kore Gazisi aileleriyle birlikte katıldı. Yemekte LG Türkiye çalışanları ile birlikte hazır bulunan LG Electronics Türkiye Umumî Yöneticisi Seonghak duygusal bir konuşma yaparak Kore Gazileri’ne şükranlarını sundu.

LG Electronics Türkiye Umumi Yöneticisi Seonghak Kim, “Bugün, burada Güney Kore’nin yerküreye açılan yüzünü temsil eden markalardan biri olarak bulunuyorsak, bunu sizlere borçlu olduğumuzu münhasıran belirtmek isterim. Bundan 66 yıl evvel, siz saygıdeğer Türk erleri Kore’ye bizlere destek , güç vermek üzere yola çıktınız. Bizlerle birlikte yavuz savaşlar vererek bugünkü asrî Güney Kore’nin temellerini atmamıza yardımcı oldunuz. Size ne kadar teşekkür etsek az. Güney Kore’den çıkan, yerkürenin kıymetli şirketlerinden bir haline gelen LG’nin başkanı olmanın yanı sıra, Kore halkını temsilen sizlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Yöneticisi Ergün Altay ise; “Sizlerin canlarınızı hiçe sayarak kurtuluşu için savaş verdiğiniz Güney Kore’den çıkan ve yerküreye devlerinden biri olan LG için bu buluşmanın meali çok büyük. Sizlere ne kadar teşekkür etsek az, Türk halkının gurur aslı, Kore halkının ise umudu oldunuz” biçiminde konuştu.

Aktiflik, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Büro Lideri Sefa Altunparlar ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sirkeci Büro Yöneticisi Ahmet Kendigel’in de konuşmaları ve gazilere şükranlarını sunmalarıyla devam etti.

LG Türkiye, bu sene 11. Kere bir araya geldiği Kore Gazileri ile birlikte olmaya, Kore halkının şükranlarını şahsen iletmeye devam edecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle