Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
LG Q60 Sahalara LG Bluetooh Kulaklık Ikram

LG Q60 Sahalara LG Bluetooh Kulaklık Ikram

LG, 28 Kasım 2019, Cuma günü başlayacak indirim günlerine LG Q60’la katılıyor. Münasip fiyatı ve üst sınıf bir akıllı telefonu aratmayacak özellikleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan LG Q60, üç gün boyunca yanında armağanı ile satılacak. 28 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında, Turk Telekom mağazalarından LG Q60 satın alan tüketiciler, LG HBS-510 Tone Plus Bluetooth kulaklığa da sahip olacak. LG Q60 satın ortamların ikramlarını almaları için tek yapmaları gereken ise; en geç 8 Aralık 2019 tarihine kadar www.lgkampanya.com sahifesine kayıt yaptırmak.

Hareket Halindeyken de Üstün Performans

Yenilikçi tasarımı ile boyun biçimine kusursuz biçimde armoni sağlayan LG HBS-510 Tone Plus Bluetooth Kulaklık, müzik dinleme ve davet alma süreçlerini dinamik bir performansla gerçekleştiriyor. Hafif ve ülkü boyutları ile kullanıcı dostu bir profil çizen model, günün her anında hareket hâlinde olanlar için eksiksiz bir tahlil sunuyor.

LG Q60 Kamerası ile Öne Çıkıyor

LG Q60, üç farklı art kamerası ve kameraların sunduğu yapay zeka desteği ile bilhassa fotoğraf ve medya çekmekten, çevre medyada video paylaşmaktan hoşlanan tüketicilere hitap ediyor.LG Q60’ın muhteşem geniş açılı kamerası, 120 kademelik görüş yeriyle geniş meydanları ve kalabalık öbekleri tek kareye sığdırıyor. Derinlik Sensörü ise, fotoğraftaki kişi ya da objelerin ön plana çıkmasını sağlıyor. LG Q60’ın yapay zeka destekli kamerası AI CAM, sekiz farklı nesneyi tanıyarak, ülkü çekim ayarlarını otomatik olarak uyguluyor. LG Q60 ayrıyeten, 6,26” HD+ FullVision ekranıyla fevkalâde bir ekran kalitesi ve boyutunun yanı sıra, sinematik DTS:X 3D Surround ses ile, çok boyutlu premium film ses kalitesi sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle