Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
LG K40s ve K50s’ye Fiyatsız Ekran Değişim Fırsatı!

LG K40s ve K50s’ye Fiyatsız Ekran Değişim Fırsatı!

LG Electronics (LG) bütçe dostu fiyatının yanı sıra, üstün multimedya deneyimi sunan, K serisinin yeni telefonları LG K40s ve LG K50s için ‘sağlam’ bir kampanyaya imza attı. Operatör mağazalarından satın alınan LG Türkiye resmi distribütör garantili K40s ve K50s’ler 1 yıllık fiyatsız ekran değişim garantisi ile birlikte satılıyor. 20 Aralık 2019 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında LG K40s ve LG K50s satın tüketiciler artık, telefonlarının düşmesi, ekranlarının kırılması üzere kaygıları yaşamayacaklar. LG K40s ve LG K50s sahipleri, 1 yıllık fiyatsız ekran değişim kampanyasının detaylarını https://www.lg.com/tr/lg-k40s-ten-saglam-kampanya linkinden öğrenebilirler.

LG K40s ve LG K50s, geliştirilmiş ön ve art kameraları, ekranı ve uzun ömürlü bataryası ile dikkatleri çekiyor. Sinematik ses kalitesi, Google Asistan ve Google Lens özellikleriyle de öne çıkan LG K40s ve LG K50s, 13 MP’lik ön kamerası ise eksiksiz selfie çekimine imkan tanıyor. Süper  açılı kamerası ise, manzara çekimleri üzere geniş açılı kareler için ülkü. 6.1-inç HD+ ekran kalitesine sahip cihazlar, DTS:X 3D Surround Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve dinamik bir ses deneyimi sunuyor.

Google Asistan tuşu, Google Lens, Crop Shot, Link Shot, tek tuşla Youtube’da canlı yayın yapabilme özelliği ve uzun ömürlü pili ile ekstra sağlamlığı LG K40s ve LG K50s’in sair cazibeli özellikleri arasında bulunuyor.

1.499 TL fiyatla Turkcell mağazalarında satışa çıkan LG K40s, ocak ayı itibariyle Turk Telekom ve Vodafone mağazalarında da satılmaya başlayacak. K50s ise, Ocak 2020 sonunda operatör mağazalarında satışta olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle