Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
LG G8s ThinQ’dan LG Projektör Armağanı

LG G8s ThinQ’dan LG Projektör Armağanı

Üstün niteliklere sahip akıllı bir cep telefonu arayanların öncelikli tercihi olan LG G8sThinQ, Vodafone Online Shop’larda 5.999 TL‘lik satış fiyatı ve LG PH150G Projektör ikramıyla satışa sunuldu. 1 Kasım Kasım itibariyle, stoklarla sonlu olarak düzenlenen kampanya kapsamında, Vodafone online mağazalarından LG G8sThinQ alan tüketiciler, hiçbir koşul aranmadan Bluetoothlu projeksiyon cihazı LG PH150G’ye sahip olacak.

Bluetoothlu, Ekran Paylaşım Özellikli Projeksiyon Cihazı: LG PH150G

LG PH150G projeksiyon, 2,5 saate kadar bataryalı tasarruf özelliğinin yanı sıra, ekran paylaşımı özelliği, Bluetooth ses çıkışı, 130 Lumen, 30 bin saat lamba ömrü ile dikkat çekiyor. LG PH150G, içeriklerin Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptoplardan kablosuz olarak projeksiyon ekranına aktarılmasına imkan tanıyor, projektörden Bluetooth birleşeni ile konut film, kulaklık ve taşınabilir hoparlör üzere cihazlara direk kablosuz ses akışı sunuyor.

Üstün Özellikler LG G8sThinQ’de

Münhasıran Z kamerası ile öne çıkan LG G8sThinQ’da, Z Kamerası sayesinde, kullanıcıların karanlıkta bile telefon kilitlerini yalnızca bir el hareketiyle açmalarını sağlanıyor. LG G8sThinQ’in bugüne kadar sunulan en geniş görüş ortamına sahip gelişmiş kamerası, kullanıcıların rastgele bir gecikme yahut renk bozulması olmadan yakınlaştırma özelliğinden faydalanmalarını sağlıyor. Ön taraftaysa, standart bir objektifin yanı sıra, kullanıcıların selfie çekme keyiflerini artırmaya yardımcı olmak gayesiyle “Portre” ve “Spot Işığı” üzere özellikleri destekleyen, arayı süratli biçimde ölçerek harika çekim sağlayan Z Kamera kullanıyor. Qualcomm Snapdragon 855 Mobil Platform ve canlı 6,2 inç FHD + FullVision OLED ekrana (2248 x 1080) sahip LG G8sThinQ ayrıyeten LG’nin güçlü, dokulu bir performans ve etkileyici bir surround ses sağlayan stereo hoparlörlerle donatılmış üstün mobil ses özelliğini sürdürüyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle