Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Lenovo Yoga C940 Tanıtıldı!

Lenovo Yoga C940 Tanıtıldı!

 Lenovo, sadeliği, şıklığı ve özgün tasarımı dışında en son teknoloji donattığı yeni eseri Yoga C940 ile kullanıcılarına güçlü bir tasarruf performansı sunuyor. Lenovo Yoga C940 güçlü suratını destekleyen ve Intel’in şimdiye kadar ürettiği en süratli 15W mobil işlemcisi olan 10. nesil Intel Core i7’nin bulunduğu bir işletim sistemine sahip.

Güçlü ve üç boyutlu ses deneyimi

Her boyutta 3 boyutlu bir ses deneyimi sunan Dolby Atmos sistemi ile donatılan Yoga C940, şahsi yüksek frekanslı hoparlörlere ve gürültüyü azaltan titreşim engelleyicilere sahip. Yoga C940 hoparlör sisteminin derinliği ve hassasiyeti sayesinde etrafınızı saran, kesici, üç boyutlu bir ses deneyimi yaşama imkanı veriyor.

1. sınıf gereç ve tasarım

1. sınıf alüminyumdan üretilen Yoga C940, Demir Grisi rengi ile metal şıklığı bir adım öne taşıyor. Lenovo Yoga C940 Windows Hello biyometrik kimlik doğrulama özelliği ve cihaza yerleştirilebilir, içten şarj edilebilir “Windows Ink”‘li faal kalemiyle ön plana çıkıyor.

Taşınabilir ve dayanıklı

Lenovo’nun tüm modellerinde olduğu üzere Yoga C940 da 1,35 kg’dan başlayan yükteki tüy üzere hafifliği ve 15.7 milimetrelik ince tasarımı sayesinde her noktaya kolaylıkla taşınabilir bir dizüstü bilgisayarı olarak önümüze çıkıyor. Bunun yanı sıra süratli şarj olabilme özelliği ve yaklaşık 9.5 saate kadar çıkan pil ömrüyle gün içindeki tüm işlerinizi dilediğiniz her konumda rahatlıkla tamamlayabilmenize olanak sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle